Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kitt, pracownik zajmujący się przetwarzaniem w ramach biura jako usługi, zbiera 5 milionów dolarów z wycieczki po nasionach prowadzonej przez Barclay Ventures

Właściciele nieruchomości czasami przyglądali się przestrzeniom technicznym, takim jak WeWork, i pragnęli być częścią wspaniałych dzieciaków – i przyciągali tę nową falę założycieli. Teraz brytyjski startup zorientował się, jak właściciele mogą to zrobić bezpośrednio.

Założona przez Steve’a Coulsona i Lucy Minton w 2018 roku, ma siedzibę w Wielkiej Brytanii Kate Teraz zebrał 5 milionów dolarów (3,6 miliona funtów) w ramach początkowej zbiórki funduszy, dzięki czemu całkowita kwota zebrana przez firmę wyniosła 7,5 miliona dolarów. Wycieczkę poprowadził Barclay Ventures.

Kitt twierdzi, że zapewnia najemcom „w pełni konfigurowalne” rozwiązanie w zakresie przestrzeni do pracy za pośrednictwem partnerów będących właścicielami. Łączy bezpośrednio wynajmujących z najemcami, a następnie automatyzuje większość tradycyjnych prac wykonywanych zwykle przez zarządców biur i budynków. Korzyścią dla właścicieli jest skrócenie okresów wakatów do czasu zwrotu własności.

Obecnie obejmuje firmy takie jak Oatly, Nested i PZ Cussons Beauty, które zajmują się planowaniem biura po wystąpieniu COVID.

Przestrzenie są wizualizowane w procesie projektowania VR, zanim zostaną zbudowane. Następnie aplikacja mobilna Kitt oferuje najemcom szereg usług na żądanie. Przestrzenie otrzymują systemy wejściowe oparte na aplikacjach, zdalnych recepcjonistów i systemy bezpieczeństwa. Właściciele mogą następnie oferować zarządzaną usługę swoim najemcom, którzy mogą zawierać umowy z innymi dostawcami za pośrednictwem platformy Kitt.

O wzroście, założycielka Lucy Menton, powiedziała: „Od sierpnia obserwujemy wzrost przychodów o 600% i spodziewamy się, że wzrost ten będzie się utrzymywał wraz ze zmianą ruchu biur i zrozumieniem zmieniających się potrzeb ich zespołu … Dzięki elastyczności wysoko na liście priorytetów, współpraca , kreatywność i innowacje będą miały fundamentalne znaczenie dla projektowania biur w świecie po świecie. COVID ”.

„Krótko mówiąc, zbudowaliśmy platformę, która pozwala nam obsługiwać dowolną powierzchnię o dowolnej wielkości. Współpracujemy z właścicielami głównie w celu uzupełnienia ich powierzchni jako usługodawca. Dlatego z punktu widzenia modelu operacyjnego możemy zapewnić zdalną przestrzeń dla biur klientów w dowolnym miejscu i z punktu widzenia produktu – wyjaśniła. Wszystko przebiega w naszej aplikacji kosmicznej ”.

READ  Netflix podobno chce rozszerzyć swoją działalność na gry wideo

Andreas Weill, inwestor i były dyrektor generalny Axel Springer Digital dodał: „Zapewniając najemcom indywidualne rozwiązania, mogą planować działania wykraczające poza najbliższe sześć miesięcy i poruszać się po własnej wersji Future Office. Właścicielom nieruchomości Kitt daje możliwość sprzedaży powierzchni w nowy sposób, który umożliwia im sprzedaż biur, dla których warto opuścić dom ”.