Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hearthstone zapowiada nadchodzące rozszerzenie i aktualizację najemników

Hearthstone opublikował zwiastun na nadchodzący rok rozszerzenia Gryphon. Film przedstawia bohaterów Stormwind, nawiązując do treści związanych z sojuszem. Transmisja na żywo zaplanowana na 1 lipca o godzinie 9:30 czasu polskiego ujawni więcej szczegółów.

Gdzie oglądać i czego się spodziewać

Zapowiedź nadchodzącego rozszerzenia można obejrzeć na oficjalnej stronie gry youtube lub Skurcz kanał 1 lipca. Alec Dawson, główny projektant Hearthstone, rozpocznie transmisję od przeglądu dodatku. Następnie projektanci gier John McIntyre i Liv Breeden wejdą do nadchodzącej talii kart.

Pojawią się również informacje o Hearthstone Battlegrounds.

Aktualizacja najemników w Hearthstone

Dla mnie ReklamaBlizzard przyznał, że gracze chcą dowiedzieć się więcej o najemnikach Hearthstone. Deweloper potrzebuje jednak więcej czasu na wdrożenie wszystkich planowanych treści.

„W związku z tym spodziewamy się, że Hearthstone Mercenaries wystartują w drugiej fazie roku Gryphon i nie będziemy w pełni przygotowani do dzielenia się szczegółami na temat sytuacji podczas transmisji 1 lipca” – czytamy w komunikacie.

Fani Hearthstone Mercenaries mogą się jednak spodziewać nadchodzącej transmisji na temat trybu gry. Więcej szczegółów na temat transmisji zostanie opublikowanych jesienią, w miarę zbliżania się daty emisji.

Sporty Hearthstonestone

Chociaż gracze spodziewają się emisji w przyszłym roku z Gryphon, mogą również dodać pozostałe wydarzenia Masters Tour do swoich kalendarzy.

Na początku tego roku rywalizujący gracze zaczęli rywalizować Masters Tour IronforgeA Orgrimmar i Dalaranu. W ostatnim turnieju Wang „ShuiMoo” Qihao został Masters Tour w Dalaran Champion i zdobył lwią część puli nagród 250 000 $.

Hearthstone zapowiada nadchodzące rozszerzenie i aktualizację najemników
Harmonogram Hearthstone Masters Tour 2021. | Prezentowane przez Blizzard Entertainment

W przypadku Masters Tour Silvermoon finały odbędą się online w dniach 27 i 29 sierpnia. Fani mogą także obejrzeć pierwszy sezon Arcymistrzów i nie tylko na Sekcja Hearthstone.

READ  Aussie planuje wprowadzić NFT do głównego nurtu