Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Forza Horizon 4” uderza w hamulce

gry na placu zabaw Zapowiedział, że przestanie wydawać nowe treści w content Forza Horyzont 4 poprzedzającym Forza Horyzont 5wydanie.

Deweloper ogłosił wczoraj (28 czerwca) w pliku Comiesięczna seria wideo Forza. Comiesięczne wideo studia przedstawia zmiany sezonowe Forzy, w tym nową zawartość i tryby gry.

Wiadomość przekazał starszy producent Tom Butcher, mówiąc: „Z Forza Horizon 5′s wersja jest naszym priorytetem na najbliższe miesiące, wprowadziliśmy kilka zmian w Forza Horyzont 4Comiesięczne aktualizacje. „

Rzeźnik szczegółowo opisał, w jaki sposób zespół będzie przetwarzać poprzednią zawartość: „Począwszy od aktualizacji serii 38. Gracze zaczną widzieć powrót poprzedniej zawartości”.

Forza Horyzont 4Najnowsza zawartość pojawi się dzisiaj (29 czerwca) i będzie zawierać najnowszy samochód-nagrodę oraz nowe aktywności. Dodatkowym samochodem jest Vuhl 05RR, inspirowany Meksykiem samochód torowy do części drugiej. Realistyczny analog został zaprojektowany i zmontowany w Meksyku i Querétaro.

Forza Horizon 4 2017 VUHL 05RR Kredyt: Gry Microsoft / Playground

Butcher gwarantuje graczom, że zespół będzie nadal remiksować stare treści, a gra będzie nadal wspierana, gdy tylko Horyzont 5 wydanie.

„Planujemy się upewnić Forza Horyzont 4 Wciąż jest to zabawne doświadczenie, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby podzielić się naszymi planami” – skomentował Butcher.

Forza Horyzont 5 Został ogłoszony na początku tego miesiąca podczas E3 2021. Playground Games ujawniło, że kolejna odsłona serii zostanie osadzona w Meksyku podczas MicrosoftPokazać. Sprawdź wszystko, co wiemy o grze Tutaj.

w innym miejscu, Microsoft potwierdziłem to Okna 10 Użytkownicy Aktualizacje systemu Windows 11 nie będą oferowane do 2022 r..

Oficjalne konto Windows na Twitterze potwierdziło, że darmowe aktualizacje pojawią się dopiero w przyszłym roku, podczas gdy Microsoft planuje wydać Windows 11 jeszcze w tym roku.

READ  Final Fantasy 14 Endwalker przełożone na grudzień 2021 r.