Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Horizon VR od PlayStation Studio Firesprite — raport

Obecnie krążą plotki o nowym PlayStation Studio ogień W projekcie Horizon PS VR, ale źródło nie wie, czy to doświadczenie, czy gra. Jeśli to prawda, może to wskazywać, że Firesprite cieszy się dużym zaufaniem ze strony Sony.
Wiadomość pochodzi z podcastu Xbox Era (przez Śruba do gier), gdzie źródło, współzałożyciel Nick Baker, mówi: „Powiedziano mi o tym [Firesprite] Praca nad Horizon VR. zapytałem, czy to? zakazany zachód VR? czy ona Zero w dół VR? Czy jest to coś osobnego w uniwersum Horizon?

„Nie powiedziano mi, czy była to pełna gra, taka jak Half-Life: Alyx, czy też „doświadczenie” w rodzaju Batmana. Ta część, której nie znam”, powiedział Baker. wytrwałość I VR . pokój zabaw. Jednak w ostatni wywiad, wyjaśniono, że zespół miał „ogromną, zmieniającą grę strzelankę wieloosobową i ambitną mroczną przygodę narracyjną” w pracach, które wykraczały poza zwykłą „podstawową ofertę”. Tak więc, zajmiemy się tym, co mówi Becker, kopaczem pełnym soli, dopóki coś oficjalnego nie zostanie potwierdzone.

Dodatkowo należy zauważyć, że spora część przewidywań Bakera dotyczących wydarzeń na PlayStation i treści rzekomych wydarzeń była konsekwentnie błędna. Wielu wtajemniczonych przegapiło jednak wydarzenie, ponieważ wydarzenie zostało przesunięte i odsunięte, a także obcięte i zmienione pod kątem zawartości, na bieżąco przed ostateczną prezentacją PlayStation.

Pozwól nam wiedzieć co myślisz! świetny pomysł? Ładne przetasowanie? Przetestuj swoje umiejętności strzeleckie, rzucając komentarz poniżej!

READ  Animal Crossing: New Horizons: Znani wieśniacy mogą wrócić na grzędę