Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

IMD International Search Group dodaje nową firmę członkowską w Polsce

IMD International Search Group dodaje nową firmę członkowską w Polsce

19 kwietnia 2024 r. — Firmy konsultingowe typu executive search odnotowują wzrost liczby zamówień rekrutacyjnych z całego świata. Aby nadążać za popytem, ​​stale tworzą nowe praktyki, zatrudniają nowych pracowników i otwierają nowe lokalizacje. Tymczasem globalne federacje rekrutacyjne korzystają z odrodzenia się sytuacji w niektórych lokalizacjach geograficznych. Globalne konsorcjum Executive Search Międzynarodowa Grupa Poszukiwań IMD dodał Najnowszą firmą członkowską jest Kaluzinski & Madeja z siedzibą w Warszawie. Na tym kończy się zasięg IMD na rynku środkowoeuropejskim.

Założona w 1991 roku firma Kaluzinski & Madeja została stworzona przez Richarda Kaluzinskiego, który ma ponad 30-letnie doświadczenie w executive search. Karierę zawodową rozpoczął w Wielkiej Brytanii, a następnie osiedlił się w Polsce. Jest obywatelem brytyjskim i polskim.

Pan. Kaluziński i jego zespół posiadają bogate doświadczenie w branży technologicznej, bankowej, FMCG i przemysłowej. Działają również jako spółka publiczna, rekrutując wszystkie stanowiska najwyższego szczebla i wyższą kadrę zarządzającą. Pozostałe segmenty biznesowe obejmują ocenę przywództwa, zarządzanie tymczasowe i doradztwo zawodowe. „Jestem zachwycony możliwością dołączenia do IMT International Search Group z jej długą tradycją” – powiedział Mr. – powiedział Kaluziński.

Gospodarka Polski uważana jest za najbardziej odporną z krajów postkomunistycznych i jest jedną z najszybciej rozwijających się w Unii Europejskiej, z silnym rynkiem krajowym, niskim zadłużeniem sektora prywatnego, elastyczną walutą i niezależnym sektorem eksportu. Była to jedyna gospodarka europejska, która pod koniec XXI wieku uniknęła recesji. Polski sektor bankowy jest największy w Europie Środkowo-Wschodniej.

W skład powiększonego zespołu IMD w Europie Środkowej wchodzą obecnie:

Najlepsza rekrutacja W Czechach i na Słowacji.

Doradztwo Delks Na Węgrzech.

Dr. Hemire Executive Search Serbia działa we wszystkich krajach Bałkanów Południowych.

Agencja polowań na głowy w Rumunii z możliwością obsługi klientów w Bułgarii.

Kaluziński i Madeja Możliwość zatrudnienia także na terenie Polski i Ukrainy.

READ  Hilton by Hilton podpisał kontrakt z dwoma hotelami w Polsce

Założona w 1972 roku firma IMD International Search Group jest jedną z 40 największych światowych firm wyszukiwawczych, posiadającą ponad 41 biur na głównych rynkach i w centrach biznesowych na całym świecie. Jej specjaliści ds. wyszukiwania kadry kierowniczej, z których wielu zajmuje obecnie wyższe stanowiska w obsługiwanych przez siebie sektorach przemysłu, co roku przeprowadzają setki wyszukiwań wyższego szczebla dla klientów na całym świecie.


IMD International Search Group dodaje nowe firmy członkowskie w Ameryce Północnej
Grupa IMD International Search Group niedawno rozszerzyła swoją działalność na Amerykę Północną, dodając Radar Headhunters w Montrealu oraz Sylvester & Company w Salt Lake City. „Dzięki tym dodatkom IMD obejmuje Amerykę Północną w szerokim zakresie sektorów przemysłu i obszarów funkcjonalnych, na poziomie kierownictwa i zarządu” – stwierdziła organizacja. „Nasze obecne firmy członkowskie, Alder Koten z Houston w Teksasie i trzy biura w Meksyku oraz Onstott Group z Bostonu, nie mogą się doczekać nowej możliwości współpracy. Witamy naszych nowych współpracowników.


Konsorcjum stwierdziło: „Jesteśmy dumni, że od dziesięcioleci zatrudniamy wielu członków, na przykład Dr. Heimier & Partner (członek od 1989 r.), Delks Consulting (1997), Circa Executive Search (1998), IMS Talent (2001), Lisberg (2002), Panamera (2003), Schilling Partners (2004) oraz Executive Network (2005). Ta stabilność pozwoliła nam zbudować relacje oparte na zaufaniu z korzyścią dla naszych klientów, m.in. z Australii i Nowej Zelandii (Fisher Leadership), Brazylii ( Osser & Osser). Rozszerzyliśmy nasz zasięg geograficzny na Chile (Sommergroup), Chiny (GMP Talent International) i Stany Zjednoczone (Alder Coton)”.

Nowa firma członkowska

IMD rozszerzyło niedawno swój zasięg na Europę Wschodnią, dodając agencję headhuntingową z siedzibą w Bukareszcie w Rumunii.. Dołączają do zespołu IMD w Europie Południowo-Wschodniej z członkami na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Serbii. Założycielka Loreda Dragomir jest doświadczoną specjalistką w zakresie executive search. Zdobywał doświadczenie w obszarze executive search i pracował jako COO, a następnie Country Manager dla rumuńskich oddziałów największych światowych grup executive search. „Mój talent polega na odnajdywaniu Twojego talentu” – powiedziała pani Dragomir.

READ  Holenderka aresztowana za nazistowski gest w Auschwitz-Birkenau, Polska

Pani Dragomir jest doświadczonym menadżerem krajowym z historią pracy w branży doradztwa zarządczego. Posiada doświadczenie w zakresie executive search i rekrutacji, planowania biznesowego, doradztwa personalnego, szkoleń, sprzedaży i biznesu międzynarodowego.

Powiązany: IMD International Search Group dodaje firmę członkowską w Hiszpanii

Scotta A. Scanlon, dyrektor; Dale M. Subchansky, redaktor naczelny; Lily Favre, starszy redaktor — Hunt Scanlon Media