Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

[Infographic] [CES 2024]    Prowadź mądrzejsze i prostsze życie w domu dzięki SmartThings – Samsung Global Newsroom

[Infographic] [CES 2024] Prowadź mądrzejsze i prostsze życie w domu dzięki SmartThings – Samsung Global Newsroom

Na swoim stoisku na targach Consumer Electronics Show (CES) 2024 w Las Vegas firma Samsung Electronics zaprezentowała swoje przełomowe innowacje – w tym rozbudowany, zintegrowany ekosystem SmartThings obsługujący wiele urządzeń. Wyposażone w najnowszą technologię AI, SmartThings dodają do życia nowy poziom wygody, eliminując kłopoty z wcześniej nudnymi czynnościami.

Od prac domowych i grania po przygotowywanie posiłków i opiekę nad bliskimi, odwiedzający byli świadkami, jak można uprościć codzienne życie za pomocą SmartThings. Zobacz pięć unikalnych funkcji SmartThings na poniższej infografice i kilka najważniejszych informacji z obszaru SmartThings.

▲ Odwiedzający odkryli Strefę SmartThings

▲ Uczestnicy dowiedzieli się o SmartThings Calm Onboarding – funkcji, która zapewnia płynne i automatyczne połączenie urządzeń, aby skrócić czas spędzony podczas konfiguracji.

▲ SmartThings obejmuje obecnie 196 kompatybilnych produktów od 48 firm partnerskich i stale rozwija i ulepsza swój ekosystem, aby pomóc użytkownikom łatwiej monitorować swoje domy, oszczędzać energię i dbać o swoich bliskich.

▲ Odwiedzający zapoznali się z widokiem mapy 3D w SmartThings i zobaczyli, jak funkcja ta umożliwia użytkownikom skanowanie i kontrolowanie urządzeń i urządzeń przy użyciu unikalnego projektu ich domu. Widok mapy 3D będzie dostępny w marcu.

▲ Dzięki SmartThings Family Care użytkownicy są powiadamiani, jeśli ich bliscy potrzebują pomocy. Funkcjonalność ta została rozszerzona o więcej urządzeń i przestrzeni, dzięki czemu bliscy potrzebujący mogą otrzymać pomoc w całym domu.

▲ Bezproblemowa łączność między telewizorami Samsung Smart TV i urządzeniami do noszenia Galaxy umożliwia użytkownikom przeglądanie w czasie rzeczywistym danych dotyczących ćwiczeń, takich jak tętno i spalone kalorie, podczas oglądania treści na ekranie.

▲ (Od lewej) Odwiedzający wzięli udział w wydarzeniu Toy Challenge w Strefie SmartThings. W połączeniu z funkcjami takimi jak tryb AI Auto Game na urządzeniach Samsung, SmartThings może stworzyć idealne środowisko do bardziej wciągającej rozgrywki.