Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Innersloth wydaje wszystkie swoje pieniądze w Among Us na gry niezależne

Innersloth wydaje wszystkie swoje pieniądze w Among Us na gry niezależne

Ogromny sukces Pomiędzy nami Zmieniło to życie programistów Wewnętrzna lenistwo. Teraz zespół odwdzięcza się tym, pomagając w finansowaniu kilku innych gier niezależnych pod nową wytwórnią Outersloth (idealna nazwa, zero notatek).

Wśród projektów, które Outersloth wsparło do tej pory Mars First Logistics (Symulator budowy łazika marsjańskiego, który wszedł do wczesnego dostępu w zeszłym roku), karciana gra RPG Asy w kolorze bojowymGra eksploracyjna Archiwum Mossfieldatytuł bossa za pomocą jednego przycisku Jeden szef Btn A kosmiczny pies walczy z roguelikem Złodziejskie zaćmienie. dziwne rusztowanie (Lotnisko dla obcokrajowców, obecnie prowadzone przez psy) i Visay Games (cudowne Finbę) Oni też dostają pomoc od Outersloth.

Outersloth finansuje także kolejny projekt Outerloop Games, zespołu odpowiedzialnego za tę popularną grę Spragnieni zalotnicy. Jest na wczesnym etapie rozwoju i nazywa się… Projekt Dosa. Zobaczymy, jak eksplorujesz świat za pomocą mecha, który można ulepszyć, gotujesz dla społeczności, odpierasz złych facetów i wiele więcej.

Bardzo miło jest widzieć, że Outersloth daje niezależnym twórcom inny sposób finansowania swoich gier, wykraczający poza tradycyjne podejście wydawców, polegający na finansowaniu społecznościowym lub wczesnym dostępie. Tymczasem podczas Summer Game Fest Live pojawiła się pierwsza zapowiedź Pomiędzy nami Animowany program telewizyjny.


Śledź wszystkie aktualności z Summer Game Fest 2024 Tutaj!

READ  Bungie zmniejsza wymagania dotyczące pieczęci sezonowych Destiny 2 w sezonie 18