Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Into the Night Season 3: Czy to się stanie i czego się spodziewać?

Długo oczekiwany drugi sezon Netflixa „Into the Night” został wydany 8 września 2021 roku. Sezon przekroczył oczekiwania widzów, pozostawiając ich chcących więcej. Drugi sezon belgijskiego horroru science-fiction zakończył się wieloma stokami. Czy w najbliższym czasie pojawi się 3 sezon Into the Night?

Drugi sezon przekroczył oczekiwania publiczności i otrzymał pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i fanów. Entuzjaści zastanawiają się, czy Netflix pojawi się z trzecim sezonem „Into the Night”.

W drugim sezonie pozostali ocaleni udają się do schronu NATO, gdzie szukają schronienia przed śmiercionośnym słońcem. Kontynuując swoją misję pozostania z personelem wojskowym w bunkrze, próbują poradzić sobie z szalejącym konfliktem i znaleźć rozwiązanie dla malejącej podaży zasobów. Ale czy wszyscy są naprawdę bezpieczni? Tylko czas to udowodni.

Netflix nie potwierdził jeszcze trzeciego sezonu Nightly. Netflix zwykle nie odnawia programu, dopóki nie uzyska dobrych opinii na temat wyników w bieżącym sezonie. Tak więc małe opóźnienie jest zdecydowanie rzeczywistością. Ponadto należy spodziewać się dalszych opóźnień ze względu na wpływ COVID-19 na branżę rozrywkową. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki, Netflix zdecydowanie mieści się w jego zasięgu, jeśli chodzi o ramy czasowe na zapowiedź trzeciego sezonu „Into the Night”.

Jeśli Netflix pojawi się z trzecim sezonem „Into the Night”, większość głównej obsady z poprzedniego sezonu prawdopodobnie powróci.

Seria została stworzona przez Jason George, który jest również uznawany za producenta wykonawczego serialu wraz z DJ Talbotem, Tomkiem Bagińskim i Jackiem Dukajem. „W noc” powstał na podstawie polskiej powieści science fiction z 2015 roku „Stary aksolotl” Jacka Dukaja. Jest to pierwszy belgijski, autorski serial Netflixa.

Obecnie nie ma więcej informacji o tej serii. Na pewno będziemy aktualizować wiadomości, gdy tylko otrzymamy coś nowego w serii. Pozostań w kontakcie z Devdiscourse, aby otrzymywać najnowsze informacje o belgijskiej serii.

READ  Piosenkarz udostępnił wideo swojego syna z Elonem Muskiem X Æ A-Xii w zwiastunie nowej piosenki

Przeczytaj też: Mindhunter Season 3: Netflix wciąż milczy o jego odnowieniu pomimo licznych doniesień, że może się to zdarzyć