Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon Apple od lat

iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon Apple od lat

Jest coś wyjątkowego w wydarzeniach związanych z iPhonem. To najbardziej ekscytująca zapowiedź telefoniczna końca lata i prawdopodobnie największe wydarzenie telefoniczne w roku.

Ale aktualizacje iPhone’a stały się w ciągu ostatnich kilku lat dość uciążliwe. W tym roku to się zmieniło, ponieważ iPhone 15 Pro Max jest najbardziej konkurencyjnym flagowym telefonem, jaki Apple wyprodukował od lat. Spokojnie – iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon, jaki kiedykolwiek wyprodukował Apple.

W końcu dogonił wiodącą przewagę Androida w zakresie powiększania

Wreszcie unikalny poczwórny peryskop iPhone’a 15 Pro Max wyznacza flagowy poziom Cupertino w konkurencji Androida. Unikalna konstrukcja obiektywu obejmuje pryzmat, który czterokrotnie odbija światło pod kątem 90 stopni, zanim dotrze ono do czujnika. Im większa transmisja światła, tym większy zoom, a Apple znalazł sposób na umieszczenie 120 mm (5x, z głównego aparatu) zoomu w najmniejszej jak dotąd przestrzeni.

Teleobiektyw Apple ma również większą przysłonę 120 mm i f/2.8. Dla porównania, teleobiektyw 120 mm Xiaomi 13 Ultra ma obiektyw f/3.0, chociaż obiektyw ten ma znacznie większy czujnik.

– Posiada pierwszy na świecie chip wykonany w procesie technologicznym 3 nm

Apple zawsze przesuwał granice chipsetów smartfonów do przodu. Układ A17 Pro w modelach iPhone’a 15 Pro to pierwszy na świecie chip 3 nm, jaki można kupić. Jest nowoczesny dzięki unikalnej konfiguracji Apple na duże i małe – procesor ma 2 rdzenie wydajnościowe i 4 rdzenie wydajnościowe, a procesor graficzny to 6-rdzeniowa jednostka z Ray Tracing.

Wreszcie standardowy port

Od lat krążą pogłoski o tym, że iPhone przejdzie na USB-C, ale wciąż jest surrealistyczne, aby w końcu to zobaczyć. Po raz pierwszy w historii iPhone może korzystać ze standardowego w branży kabla USB, którego każdy ma przynajmniej kilka.

READ  Jak ustawić kontakt alarmowy Alexa na swoim Echo, aby chronić swoich bliskich?

Nowy i ciekawy design z cieńszymi ramkami

Od lat mamy błyszczące, rysujące odciski palców iPhone’y z niewygodnymi, ostrymi krawędziami. Wreszcie iPhone 15 Pro Max ma zaokrągloną krawędź, wykończenie ze szczotkowanego tytanu i najcieńsze ramki w historii.

Zastosowanie obudowy ze stopu tytanu i aluminium oznacza, że ​​iPhone 15 Pro Max waży całkiem rozsądne 221 g – to mniej niż Samsung Galaxy S23 Ultra.

To wciąż iPhone

Co oznacza, że ​​15 Pro Max będzie najpłynniejszym telefonem w historii. Będzie także charakteryzował się niesamowitą żywotnością baterii, wydajnym systemem iOS, wyjątkową wszechstronnością fotografowania i najlepszym nagrywaniem wideo, jakie kiedykolwiek było dostępne na telefonie.

A ekosystem akcesoriów będzie lepszy niż w jakimkolwiek innym smartfonie.