Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

iPod nie żyje, ale możesz go kupić za 1300 USD (1805 USD)

Urządzenie, które pomogło zmienić Apple w firmę o wartości 3 (4) bilionów dolarów (którą udało się przezwyciężyć) Wcześniej w tym rokuOficjalnie, ponieważ ostatnia iteracja iPoda, iPod Touch, była Pochowany na odpoczynek na początku tego tygodnia. Ale dla tych z bardziej wnikliwymi uszami, którzy odmawiają słuchania muzyki za pośrednictwem smartfona, możesz być pewien, że nadal istnieją osobiste odtwarzacze multimedialne, takie jak ten, na który możesz wydać 1300 USD (1805 USD).

Astell & Kern ogłosili dziś wydanie Max był, poważna aktualizacja odtwarzacza audio KANN ALPHA Hi-Res, który może wyglądać trochę jak iPod Touch, ale zamiast tego ma w środku poważny dźwięk. I tak, obejmuje to gniazdo słuchawkowe – w rzeczywistości trzy z nich w różnych rozmiarach i pozłacane – ponieważ prawdziwie lojalni audiofile nie odważyliby się pobrudzić uszu parą bezprzewodowych słuchawek. Chociaż KANN MAX zawiera technologię Bluetooth i obsługę kodeków aptX HD i LDAC dla plików obyczaje którzy nienawidzą swoich uszu.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

Chociaż nowy KANN MAX traci półtorej godziny pracy na baterii w porównaniu z poprzednią generacją KANN ALPHA – 13 godzin w porównaniu do 14,5 – w rzeczywistości udaje mu się być jeszcze mniejszy i lżejszy przy wzroście mocy wyjściowej z 12 V do 15 V. Dzięki temu KANN MAX może współpracować natywnie z bardziej zaawansowanymi słuchawkami, które do działania wymagają własnego zasilania, bez potrzeby Dodatkowy wzmacniacz. Dla porównania, gniazda słuchawkowe dla iPoda dostarczały około 2-3 woltów.

KANN MAX ma 64 GB pamięci, co może wydawać się dużo, biorąc pod uwagę oryginalny iPod dostarczany z zaledwie 5 GB, ale urządzenie jest również kompatybilne z cyfrowymi plikami audio o wysokiej rozdzielczości do jakości 32bit/768kHz. Zawierają one znacznie więcej informacji i zajmują znacznie więcej miejsca niż pliki MP3 lub AAC firmy Apple. Na szczęście pamięć KANN MAX można rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty microSD, a inteligentna funkcja o nazwie BT Sink umożliwia odtwarzanie plików muzycznych w wysokiej rozdzielczości na innych urządzeniach, takich jak laptop z dużym dyskiem zewnętrznym, za pośrednictwem KANN MAX przez Bluetooth, bez wprowadzania ciśnienia akustycznego.

READ  Wzmocnienie internetu dzięki pierwszej transmisji danych z prędkością ponad 1 bit/s...

Najbardziej godną uwagi aktualizacją KANN MAX jest zastosowanie czterech konwerterów cyfrowo-analogowych ES9038Q2M, z których każdy jest dedykowany do jednego z czterech kanałów wzmocnienia MAX. Astell & Kern obiecuje, że takie podejście oznacza, że ​​„głębię i realizm źródła dźwięku można wyrazić w pełni”, podczas gdy „wyjście muzyki jest wyrażane jako oryginalny dźwięk bez zniekształceń”. Podobnie jak w przypadku wielu urządzeń audio, rozmowy marketingowe są bardzo trudne, ale przy niektórych wysokiej jakości plikach źródłowych, a nawet podłączonych wysokiej jakości słuchawkach, nawet najbardziej zwyczajni audiofile… może… byli w stanie to zrobić. słyszeć Różnica między KANN MAX a tym, co ich ukochany iPod był w stanie wpompować w ich uszy.