Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Komórka Call of Duty Warzone weszła w zamknięte testy alfa

Aktywacja Potwierdzono, że mobilna wersja Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby Wszedł do zamkniętego testu alfa.

W pierwszej z serii planowanych aktualizacji w całym procesie rozwoju wydawca Powiedziała Nadchodząca mobilna gra typu battle royale nosi nazwę kodową „Project Aurora”.

Activision znajduje się „w środku” pierwszego testu rozgrywki tego tytułu, który jest obecnie dostępny tylko za pośrednictwem bezpośredniego zaproszenia.

„Naszą misją z Project Aurora, kryptonimem naszego nowego tytułu mobilnego, jest łączenie przyjaciół, rodzin i ludzi z całego świata w globalnej społeczności różnorodnych graczy poprzez szybką, dokładną i wysokiej jakości akcję battle royale, która zapewnia nowy sposób gry” – powiedział Activision.

Call of Duty: Warzone Operation Monarch – zwiastun premierowy. Godzilla kontra Kong

Dodała: „Zamknięta wersja alfa ma ograniczony rozmiar, a wraz z nią nie możemy się doczekać, aby po prostu zacząć ulepszać strojenie, testy warunków skrajnych i naprawiać błędy, a także zbierać opinie i spostrzeżenia na temat wszystkich aspektów gry, gdy nowe funkcje pojawiają się online ”.

Chociaż Project Aurora jest obecnie dostępny tylko dla zaproszonych, Activision powiedział, że „otwiera rzeczy i dodaje więcej graczy podczas zamkniętej fazy alfa i poza nią”.

Wydawca ogłosił w marcu, że to działa Mobilna wersja Call of Duty Warzonedarmowa gra wydana w marcu 2020 r. i Przyciągnął 100 milionów graczy w 13 miesięcy.

W sierpniu firma potwierdziła Formacja wewnętrznego rozwoju gier mobilnych Studio o nazwie Solid State, które powstało w celu opracowania nowej odsłony serii Call of Duty.

Zostało to potwierdzone później Pinoxoraz Activision Shanghai i Digital Legends, Przejęty przez Activision w zeszłym rokuPracował również nad nową grą mobilną Call of Duty przez cały 2021 rok.

Chociaż nowy blog Activision powiedział, że nie jest jeszcze gotowy do udostępnienia nazwy gry ani daty wydania, został zgłoszony Komórka Call of Duty Warzone ukaże się w 2022 roku.

Telefon komórkowy Call of Duty To było Został pobrany ponad 650 milionów razy Od premiery w październiku 2019 r. Activision Blizzard W swoim najnowszym raporcie rocznym, opublikowanym w kwietniu. Wydawca twierdził, że darmowa gra ustanowiła rekordowy rok w 2021 roku, a konsumenci wydali „znacznie powyżej” 1 miliarda dolarów.