Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jackie Mason umiera: Weteran i komik umiera w wieku 93 lat

Jackie Mason, czasami kontrowersyjny zawodowy komik, który bez skrupułów przyjął wątki żydowskie i błąd polityczny, zmarł w sobotę na Manhattanie. Miał 93 lata.

ten New York Times Powiedział, że jego przyjaciel Raoul Felder potwierdził jego śmierć.

Komik osiągnął krajową sławę dzięki serii udanych jednoosobowych występów na Broadwayu bez większego zaangażowania w filmie czy telewizji.

Związane z: Amanda Kloots oklaskiwała krytyków, którzy powiedzieli, że szybko się przeprowadziła po śmierci męża Nicka Cordero

Mason był jednym z ostatnich komików w pasie Burchette, łączącym tę wrażliwość z silnymi poglądami na politykę rasową i etniczną.

Komicy Jackie Mason i Jerry Seinfeld razem w 2008 roku (Magia)

powtórzone również w dniu Simpsonowie Jako głos rabina Hymana Krustofsky’ego, ojca klauna Krusty, drugiego zwycięzcy Amy Za jego wysiłki w 1992 r., ostatnio wyrażając postać w odcinku z 2014 r. Pojawił się także jako on sam w odcinku z 2007 r 30 kamieni.

W 2004 roku w specjalnym programie telewizyjnym „Comedy Central Presents: 100 Greatest Stand Ups of All Time” zajął 63 miejsce.

Związane z: Rodney Alcala, seryjny morderca, który kiedyś pojawił się w grze randkowej, zmarł w wieku 77 lat

Komiks otrzymał specjalną nagrodę w 1987 roku Nagroda Tony Za jego bardzo udany solowy projekt “Jackie Mason’s World From My View!” Który wystartował w 573 koncertach. (Wygrał nagrodę Emmy za napisanie serialu po jego wyemitowaniu w telewizji w 1988 roku.)

بعد أن سخر العارض آل جان من وفاة أ "sympatyczny" osobowość , <i data-lazy-src=
READ  Grupa NENT, Play ink Współpraca Dystrybucyjna Viaplay w Polsce | oferty | Aktualności