Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak Margot Robbie po cichu zbija fortunę

Jak Margot Robbie po cichu zbija fortunę

Ubiegły rok Margot Robbie miała pracowity i wygląda na to, że jej sukcesy będą kontynuowane w miarę kontynuowania swojej podróży do stania się jedną z najbogatszych gwiazd Hollywood.

Od czasu debiutu na małym ekranie w „Sąsiadach” 33-latka wyrobiła sobie opinię jednej z najbardziej rozchwytywanych aktorek, ale nie tylko w ten sposób zarabia poważne pieniądze.

Chociaż aktorstwo zawsze było jej pasją, Robbie spędzała wolny czas podążając śladami Reese Witherspoon i po cichu budując od podstaw swoją firmę produkcyjną.

Choć majątek Robbiego wynosi obecnie około 60 milionów dolarów (40 milionów dolarów australijskich), czyli znacznie mniej niż 400 milionów dolarów Witherspoona (264 milionów dolarów australijskich), wygląda na to, że fortuna australijskiej gwiazdy gwałtownie wzrośnie, jeśli jej decyzje biznesowe będą nadal konserwatywne. to jest. Byli w zeszłym roku.

Robbie zarobiła w zeszłym roku szacunkowo 50 milionów dolarów (33 miliony dolarów australijskich) dzięki swoim ogromnym występom i producentkom Barbie, co jak dotąd zarobiło na całym świecie ponad 1,4 miliarda dolarów (920 milionów dolarów australijskich).

Ale Ruby miała także swój udział w stworzeniu kolejnego hitu, o którym mówi publiczność na całym świecie; Thriller Saltburn z australijskim aktorem Jacobem Elordim w roli głównej.

Kontrowersyjny film stał się jednym z najgłośniejszych filmów roku i podobnie jak Barbie oczekuje się, że w tym roku, kiedy zostaną ogłoszone nominacje, będzie miała szansę na zdobycie Oscarów.

Firma produkcyjna gwiazdy, LuckyChap, której współzałożycielami są jej mąż Tom Ackerley i przyjaciółka Josie McNamara, ma obecnie siedzibę w Los Angeles i stała się synonimem uznania krytyków po tym, jak pracował nad Barbie i Saltburn, a także uznanym filmem biograficznym Ja, Tonya i Carrey'a. Obiecująca młoda kobieta Mulligana.

Wygląda na to, że sukces będzie kontynuowany w roku 2024 i później, gdyż firma przygotowuje się do stworzenia serii filmów o oceanie, a także do współpracy z reżyserką Olivią Wilde przy filmie Naughty, świątecznej komedii porównywanej do „Druhen”, których akcja rozgrywa się na biegunie północnym.

READ  Dramat Franka Oceana, Des Dior i nie tylko!

„O Boże, gdyby każdy rok był taki!” powiedział Robbie różnorodny. „Hubajemy do płotów i czasem wychodzimy z parku i to jest niesamowite. Ale nawet jeśli nie wychodzimy z parku, nie możemy dalej robić tych wielkich zamachów.

W 2021 roku Witherspoon stała się najbogatszą aktorką w Hollywood, kiedy sprzedała swoją firmę produkcyjną za 900 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę obecną ścieżkę Ruby, nie wiadomo, ile będzie warta australijska ikona za kilka lat, jeśli dobrze rozegra swoje karty.