Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak skorzystać z PS5 Apple TV + 6-miesięczny bezpłatny okres próbny w Australii?

Sony PlayStation i Apple mają wiele dla graczy. Sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny aplikacji do przesyłania strumieniowego Apple TV +. Oto jak to zdobyć.

Jeśli posiadasz następną generację Sony PlayStation 5 Konsola lub jeśli planujesz ją kupić przed 22 lipca 2022 r., to dobry dzień. Znikąd Sony i Apple połączyły siły, aby dać graczom wyjątkową ofertę: 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do + Apple TV Usługa aplikacji do przesyłania strumieniowego. Buu yah!

Na tej stronie nie tylko wyjaśnimy, dlaczego jest to świetna wygrana dla graczy, ale także pokażemy dokładnie, jak wykorzystać 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do PS5 Apple TV+. Zacznijmy od przewodnika krok po kroku.

Jak skorzystać z bezpłatnego 6-miesięcznego okresu próbnego Apple TV + na PlayStation?

 1. Posiadaj konsolę PlayStation 5 lub PlayStation 5 Digital Edition. To nie jest takie proste, jak się wydaje, biorąc pod uwagę niedobór zapasów związanych z COVID. Jeśli nadal jesteś na rynku, śledź naszą stronę Jak kupić stronę PS5? Aktualizacje dotyczące dostępności zapasów.
 2. Upewnij się, że masz konto Apple i masz jakąś metodę płatności – taką jak karta kredytowa – powiązana z tym kontem. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć w kroku 4.
 3. Włącz PS5, przejdź do Wszystkie aplikacje na pasku głównym multimediów i wyszukaj aplikację Apple TV. Możesz także wyszukać „Apple TV”. Pobierz aplikację.
 4. Zaloguj się do aplikacji Apple TV + za pomocą swojego Apple ID. Jeśli go nie masz, możesz go utworzyć z poziomu aplikacji.
 5. Twoja bezpłatna 6-miesięczna subskrypcja Apple TV + zostanie aktywowana automatycznie.
 6. Ustaw datę w swoim kalendarzu 6 miesięcy do przodu z przypomnieniem, aby zdecydować, czy chcesz zachować usługę, czy nie. Anulowanie rezerwacji będzie bezpłatne przed końcem sześciu miesięcy, w przeciwnym razie na bieżąco będzie naliczana opłata w wysokości 7,99 AUD.
READ  Microsoft przełącza się na logowanie „bez hasła” po udanej próbie

Zrozum drobniejsze szczegóły

Często, gdy otrzymujemy umowę, która brzmi zbyt dobrze, aby była prawdziwa, pojawia się duża gwiazdka i mnóstwo drobnych liter potwierdzających nasze obawy. W tym przypadku tak nie jest. W rzeczywistości istnieje bardzo niewiele ograniczeń dotyczących tego, kto może uzyskać dostęp do tej oferty. Oto, co musisz wiedzieć:

 • Musisz posiadać konsolę PS5. Posiadanie PS4 nie ma znaczenia.
 • Nie ma znaczenia, czy masz już abonament Apple TV+ – zostanie dodanych tylko sześć bezpłatnych miesięcy. chyba że…
 • Możesz uzyskać dostęp do Apple TV + przez Jabłko Jeden. W takim przypadku nie będzie działać i nie zostanie dodany do istniejącej subskrypcji. Może trzymaj go na razie w kieszeni, a jeśli obniżysz wersję Apple One przed datą wygaśnięcia, możesz go odzyskać.
 • Odkupienie musi odbywać się za pośrednictwem PS5, a nie na urządzeniu Apple lub PC.
 • Musisz zrealizować przed 22 lipca 2022 r.
 • Po aktywacji możesz oglądać Apple TV + na dowolnym urządzeniu, które ma tę aplikację. Obejmuje to inne konsole, urządzenia Apple, telewizory inteligentne i nie tylko.
 • Tak, bezpłatna wersja próbna PS5 Apple TV + jest dostępna przez 6 miesięcy w Australii.

Czy Apple TV+ jest przydatne?

Nie ma większej usługi przesyłania strumieniowego telewizji, której nie mieliśmy w Finderze używane i porównywane. Zdecydowana większość przychodzi do Ciebie z ogromną biblioteką treści – wiele z nich to stare rzeczy, które widziałeś wcześniej, a nowe treści są hitem i brakiem jakości. Nie takie podejście przyjmuje Apple TV+.

Zamiast tego Apple TV+ uruchomił zaledwie kilkanaście programów. Skupiali się nie na ilości, ale na jakości. I chociaż ta biblioteka znacznie się rozrosła w ciągu prawie dwóch lat od jej uruchomienia, gigant medialny utrzymał tę strategię. + Apple TV nie jest usługą pełną przestarzałych treści i nieudanych zegarków; Co nowego w 4K i Dolby Atmos.

READ  Nowy aluminiowy głośnik BT firmy Bang & Olufsen jest przeznaczony do użytku na zewnątrz

A jakość tych ofert jest, średnio, znacznie wyższa od konkurencyjnych usług. Zawiera również jedne z najlepszych talentów przed i za ekranem.

Możesz głębiej zagłębić się w nasze myśli Apple TV + recenzja, lub możesz wyświetlić plik Apple TV + lista treściWięcej informacji. Nie trzeba dodawać, że zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty, jeśli masz środki i jak najlepiej je wykorzystasz.

Jeśli masz PlayStation 5, jest kilka fajnych rzeczy do zrobienia Świetne akcesoria Dostępne teraz, możesz rozważyć. A jeśli jesteś taki jak my, prawdopodobnie desperacko szukasz sposobów. Rozwiń pamięć PS5.