Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak uaktualnić pamięć PS5 za pomocą gniazda rozszerzeń pamięci masowej M.2 SSD?

PlayStation w końcu dziś wieczorem wyda kolejną dużą aktualizację dla PS5, która zapewni dostęp do gniazda M.2 SSD Storage Expansion. Widziałem wiele osób zdezorientowanych, czy to faktycznie zastępuje dysk SSD w PS5, jest to całkowicie oddzielne gniazdo w PS5 i obecnie jest puste.

Aby dostać się do tego miejsca, musisz wykonać kilka kroków. Na szczęście PlayStation stworzyło film, w którym dokładnie opisano, jak to zrobić, aby po aktualizacji (miejmy nadzieję, że później tego wieczoru) można było od razu wskoczyć i zaktualizować dysk SSD PS5 M.2.

Ważne jest, aby zaktualizować przed zmianą dysku SSD, ponieważ PS5 poprosi o wyjęcie dysku SSD, jeśli zostanie założony przed wykonaniem aktualizacji.

Podsumowując, brzmi to dość prosto, jeśli wiesz, co robisz i masz kompatybilny śrubokręt. Najtrudniejsze jest zdecydowanie określenie, jaki dysk SSD należy kupić, ponieważ obecnie jest tylko kilka, które możemy polecić.

Kompatybilne obecne dyski SSD PS5:


Uwielbiamy dostarczać Ci najlepsze oferty dotyczące technologii i gier. Niewielki procent sprzedaży możemy uzyskać za pośrednictwem partnerów afiliacyjnych

READ  praktyczna wersja beta watchOS 8: subtelne, ale przydatne zmiany