Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak uzyskać czystą skórę w ciągu nocy: „Magiczna” jedwabna i satynowa poszewka na poduszkę do selfie, która „zapobiega pryszczom”.

Jak uzyskać czystą skórę w ciągu nocy: „Magiczna” jedwabna i satynowa poszewka na poduszkę do selfie, która „zapobiega pryszczom”.

Byli to dwaj najlepsi przyjaciele z Australii, których łączy wspólny problem – Ben Goodman i Max Hertan mieli wrażliwą skórę i zmagali się z wypryskami.

Na rynku nie było dostępnych kremów, środków czyszczących i maści.

Potrzebowali rozwiązania… i Dowody były w ich poszewkach na poduszki.

Aby uzyskać więcej wiadomości i filmów dotyczących stylu życia, sprawdź styl życia >>

Nie wiedząc o tym, mężczyźni spali każdej nocy na poszewkach na poduszki, które złuszczały ich warunki, ale nie byli mądrzejsi od bakterii powodujących trądzik, które znajdują się w przeciętnej poszewce na poduszkę.

Jak większość Australijczyków, nie mieli pojęcia, że ​​po zaledwie trzech dniach użytkowania niewinna poszewka na poduszkę zawiera 1000 razy więcej bakterii niż deska sedesowa.

Użytkownik Silviemilielouise pokazuje swoją przemianę. kredyt: dostarczone

„Jedną z największych przyczyn trądziku są bakterie i podrażnienia skóry” – powiedział Goodman, który cierpi na długotrwałe zapalenie skóry.

„W tamtym czasie jedwabne poszewki na poduszki przeżywały ogromny rozkwit i pomyśleliśmy, jak fajnie byłoby, gdybyśmy rzeczywiście mogli włożyć coś do poszewki, aby była antybakteryjna?”

Przyjaciele przeprowadzili badania i odkryli, że sportowe marki używają srebra w swojej odzieży sportowej ze względu na jego właściwości antybakteryjne.

Postanowili więc zastosować tę samą koncepcję, aby stworzyć kojącą skórę, zwalczającą trądzik poszewkę na poduszkę.

To był produkt końcowy Jedwabna poszewka przeciwtrądzikowa Pierwsza na świecie formuła jedwabiu potraktowanego naturalnym antybakteryjnym srebrem w celu zahamowania wzrostu bakterii, eliminując 99,7 procent bakterii powodujących trądzik.

Selfie zostało założone przez Maxa Hertana i Bena Goodmana. kredyt: Phu Nguyen/dostarczone

Po sześciu do 12 miesiącach rozwoju, pod koniec 2020 roku byli gotowi do wydania „Silvi”.

„W ciągu pierwszych sześciu tygodni sprzedaliśmy około 350 000 sztuk” – powiedział Goodman.

READ  Ekspansja Horizon Chase autorstwa Ayrtona Siny to wzruszający hołd złożony dwóm ikonom kultury

„Myślę, że było to po prostu nowatorskie rozwiązanie tak powszechnego problemu i naprawdę rezonowało z faktem, że nie ma żadnego dodatkowego kroku w Twojej rutynie pielęgnacyjnej. To znaczy, po prostu dosłownie śpisz. I to wszystko”.

Od tego czasu Sylvie zyskała kult Ze zdjęciami „przed” i „po” oraz świetnymi recenzjami Zalej ich stronę internetową i media społecznościowe.

Według użytkowników korzyści płynące z poduszki wykraczają daleko poza początkowe skupienie się Buddy na trądziku.

Wykazano, że działają cuda, wygładzając włosy, drobne linie, zaczerwienienia skóry i stany zapalne, takie jak trądzik różowaty.

Przed i po od szczęśliwego klienta selfie. kredyt: dostarczone.

Jeden z użytkowników zachwycał się: „Podkładki Silvi zmieniły zasady gry nie tylko dla mojej skóry, ale także dla moich włosów”.

„Zawsze myślałam, że moje problemy ze skórą są związane z hormonami lub dietą, ale odkąd zmieniłam poszewki na poduszki, budzę się z wyraźnie czystszą skórą”.

Inni zadowoleni klienci zauważają przyjemne doznania spania na miękkim i luksusowym jedwabiu.

„To jak spanie na chmurze” – napisał jeden z recenzentów.

„Jest taki miękki i zauważyłem prawdziwą różnicę, kiedy się budzę. Moje włosy mniej się puszą i nie mam pryszcza, odkąd zacząłem go używać (do 4 tygodni)!”

Podczas gdy marka podaje, że cztery tygodnie to czas, w którym należy spodziewać się poprawy stanu skóry, niektórzy użytkownicy zauważyli zmiany niemal natychmiast.

„Już widzę poprawę, a minął już tydzień! Poszewki na poduszki są tak piękne i wygodne, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej magii na mojej skórze w nadchodzących tygodniach” – napisała jedna osoba.

Silvi tworzy antybakteryjne jedwabne poszewki na poduszki. kredyt: Phu Nguyen/dostarczone.

Ciesząc się tym spektakularnym sukcesem, Silvi zaczął rozszerzać działalność na inne produkty, takie jak Liście I maski do spaniaktóra oferowała własne, unikalne rozwiązania problemów użytkowników.

READ  Życie piratów to bardzo zabawne jajko wielkanocne

Klient wyjaśnił w komentarzu: „Dla osoby cierpiącej na okresową bezsenność maska ​​nasenna jest koniecznością… ale ponieważ niektóre osoby cierpią również na trądzik różowaty, noszenie zwykłej maski nasennej nie wchodzi w grę”.

„Silvi ma to, co najlepsze z obu światów, blokuje światło, jednocześnie chłodząc skórę, z dodatkową korzyścią, że jest antybakteryjna! Ta maska ​​​​jest zdecydowanie tym, o czym stworzono marzenia (gra słów zamierzona).”

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Silvi odnotował imponujący wzrost w ciągu pierwszych dwóch lat.

„Mamy teraz ponad 3000 recenzji, sprzedaliśmy ponad 100 000 poszewek na poduszki i jesteśmy w czterech różnych krajach” – powiedział Goodman.

Selfie usuwa trądzik podczas snu. kredyt: dostarczone.

„Wprowadzamy na rynek nową poszewkę na poduszkę z satyny zamiast jedwabiu” – powiedział.

„Wydaje się identyczny. Jeśli dotkniesz tych dwóch materiałów, kto nie zauważy różnicy, ale jeden jest całkowicie wegański i bardziej zrównoważony, i możesz go dostać za prawie połowę ceny konsumenckiej.”

Kupuj z kolekcji Selfie tutaj.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, gdzie 7NEWS.com.au Możesz otrzymać prowizję, jeśli klikniesz w link – bez żadnych kosztów.