Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak wyłączyć niesamowity dźwięk nowej aktualizacji na Twitterze

Jak wyłączyć niesamowity dźwięk nowej aktualizacji na Twitterze

Obraz artykułu zatytułowanego Jak wyłączyć Twittera & # 39;  s Zaskakujący nowy dźwięk odświeżania

obrazek: Satelity Vokum (walka o akcje)

Zmiana jest przerażająca i nam się to nie podoba. Wszystko powinno pozostać tak, jak jest teraz, dopóki nie dowiemy się, jak to działa i jak z niego korzystać. Kiedy firma Polub na Twitterze Idzie do punktu zmiany Dźwięk odtwarzany po zaktualizowaniu kanału, Wszystko się wali. Nie przesadzam tutaj. Wiem, że czujesz to samo. Jeśli chcesz przestać to słyszeć Tweetuj bot za każdym razem, gdy szukasz nowych tweetów, możesz Wyłącz dźwięk na zawsze.

Cóż, może przesadzam na A trochę. Ja osobiście Nie przejmuj się nowym podwójnym dźwiękiem – A Zrobotyzowane tweetery, które strzelają Gdy przesuniesz palcem w dół, aby ponownie odświeżyć stronę flashuj to Wyzwalane po zakończeniu aktualizacji Twittera. Jednak sprawia, że ​​tęsknię za starym dźwiękiemNiestety nie ma możliwości jego przywrócenia.

Według The VergeTwitter powoli wprowadzał ten nowy dźwięk na iOS i Androida w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pracownicy Verge nawet tego nie zauważyli? 14 lipca, ale odwołał się do tweetów z Już 4 lipca Zaktualizowano grillowanie Chirp. Dźwięk ma być odtwarzany szybciej iOS z Androida, ale Mam to na obu systemach. Jednak na urządzeniu Pixel słychać tylko drugi dźwięk: Twitter nie wydaje dźwięku, gdy po raz pierwszy przeciągam w dół, aby odświeżyć kanał.

Jak wyłączyć nowy dźwięk aktualizacji na Twitterze

drŁatwy do odtwarzania dźwięku. naturalnieNie włączy się, jeśli Twój iPhone lub Android jest w trybie cichym, na przykład Wszystkie dźwięki systemowe są wyłączone, gdy telefon jest wyciszony lub wibruje. Na iPhonie jest to tak proste, jak przełączenie wyciszenia na wyciszenie. W systemie Android naciśnij jeden z przycisków głośności, aby wyświetlić elementy sterujące głośnością, stuknij opcję Dzwonek, a następnie stuknij opcję Wibracja lub Wycisz.

This method only works when your entire phone is muted. If you like keeping your sound on but don’t want to hear Twitter’s new tone, you can disable sounds for the Twitter app only. To start, swipe right on Twitter’s home screen to reveal the side menu, then tap “Settings and privacy.” Tap “Accessibility, display, and languages,” then choose “Display and sound” (iOS) or “Display” (Android). Now, turn off the toggle next to “Sound effects,” and you’ll never hear Twitter’s new refresh sound again. Finally, you can doomscroll w pokojuZ dźwiękiem twojego niespokojnego bicia serca w twoich uszach.

[[[[krawędź]

READ  Razer twierdzi, że Blade 14 jest najpotężniejszym 14-calowym laptopem do gier w historii