Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zdobyć tajemnicę zakończenia dywidendy

Powrót Chodzi o pętlę czasową. I jak każda narracja zawijająca się wokół siebie, jest jeden koniec, a potem tam Rzeczywistość Koniec.

Ale jak wszystko inne PowrótJednak gra nie zawsze przedstawia graczowi, co powinien zrobić dalej. Jest dziwna wskazówka, ale tak jest bardzo Łatwo jest źle zrozumieć (lub całkowicie przeoczyć) co Powrót Chce Celine.

Więc jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z oczywistych powodów wszystko, co zostało omówione od tego momentu, należy uznać za spoilery. Nie będę wchodził w znaczenie ani podtekst poniżej tego wszystkiego, więc nie zepsuje to samej historii. Ale jeśli potrzebujesz pomocy, aby zobaczyć ostatnie chwile gry, to ci pomoże.

Zdjęcie: Kotaku Australia

Porozmawiajmy o tym Naprawdę bicie Powrót.

Przy pierwszym uruchomieniu gry Selene ma za zadanie znaleźć źródło transmisji White Shadow. W ten sposób przejdziesz przez pierwsze trzy biomy w grze. Gdy to zrobisz i pokonasz ostatniego tam bossa, rozpocznie się główny zwrot akcji, a ty znajdziesz się w czwartym biomie i ponownie wrócisz do roztrzaskanego Heliosa.

To początek drugiego rozdziału gry. Następnie podążasz podobną ścieżką jak poprzednio, przebiegając przez kolejne trzy poziomy i pokonując po kolei każdego z bossów. Po drodze zdobędziesz więcej ksenotechnologii, co pozwoli ci zbadać więcej obszarów, których wcześniej nie mogłeś.

Musisz więc iść dalej, zanim w końcu wpadniesz w gigantyczną otchłań wody, dopóki nie walczysz z Ophionem, kolosalną kałamarnicą z najbardziej niezmiennymi fioletowymi atakami i falami AOE, które zobaczysz wszystkie. To długa, oszałamiająca bitwa, a kiedy w końcu się skończy, zejdziesz do kolejnej gigantycznej otchłani, zanim zejdziesz alejką.

Poniżej zobaczysz jasny promień światła, a gdy zbliżysz się, zobaczysz światło pochodzące z grupy reflektorów. To samochód zakopany pod wodą, ale kiedy zobaczysz to po raz pierwszy, nie zostaniesz wpuszczony – nie masz klucza.

READ  Aktualizacja Apple do iOS 17.4 będzie obsługiwać nową funkcję zabezpieczeń iPhone'a

Jak dotrzeć do sekretnego końca powrotu

Powrót

Kiedy skończy z tą sekwencją i będzie kontynuowała przerywnik (i drugą kartę tytułową), Selena przypomni sobie, jak powinna była zapomnieć. Otwiera to dostęp do drzwi w Helios, które były zamknięte przez całą grę, gdzie zobaczysz dziwnie wyglądające krzesło otoczone ciemnością.

Selene wspomina też o słońcu – słusznie, biorąc pod uwagę, że Helios jest greckim bogiem słońca. Ale kiedy wrócisz do domu, zostanie on zamknięty, a dom po prostu powie, że jest „ciemny”. Aby ponownie wejść, Musisz zebrać sześć fragmentów fasady słońca z każdego biomu. Nie musisz obezwładniać bossów, aby znaleźć te części: wystarczy zbadać mapę, aby natrafić na fragmenty. Są to również przedmioty trwałe, więc nie musisz się martwić, że znajdziesz je wszystkie podczas idealnego biegu.

Warto zauważyć, że w komnatach specjalnych fal nie ma żadnych fragmentów ani w żadnym konkretnym miejscu, w którym trzeba przygotować się do specjalnej bitwy. Zazwyczaj są one ogrodzone za obszarami, do których wcześniej nie miałeś dostępu. Na przykład, do pierwszej części Overgrown Ruins można dostać się tylko za pomocą haka, który zdobyłeś po walce z bossem jako drugim. Część na ostatnim poziomie podwodnym wymaga Delphic Visor, który zdobędziesz tylko przed pierwszym pokonaniem Ophiona. Część Echoing Ruins znajduje się w pomieszczeniu z tym niszczącym czerwonym mułem (aw moim przypadku zapobiegło to rozpadowi Selene).

Kiedy już zdobędziesz wszystkie te części, Selene zażartuje z ich kompletności i będziesz mógł ponownie wejść do domu. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze wszystkich sekcji Strona główna, powinieneś to zrobić najpierw. Możesz użyć krzesła Helios Time Machine, aby przełączać się między pierwszą a drugą akcją (lub biomami 1-3 i 4-6, ale chcesz na to spojrzeć), aby pozbyć się tego, czego potrzebujesz.

READ  Druga część Cyberpunka 2077 może już zawierać tryb wieloosobowy

Kiedy to zrobisz, będziesz mógł wrócić do domu na ostatnią porcję. To natychmiast przeniesie Cię do krawędzi naprzeciwko domu, gdzie będziesz mógł dotrzeć do kluczyk samochodowyW tym momencie możesz wrócić do Biome VI, gdzie jesteś Musisz ponownie pokonać Ophiona.

Bitwa pod Ophion nie jest tak zła, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, ale możesz chcieć trochę przejrzeć Biomy 4 i 5, aby uzyskać potrzebne ulepszenia zdrowia. Jeśli nie użyjesz sztuczki ze snem, Biom 4 może być na to dobry moment. Gdy już zdobędziesz broń, artefakty i ulepszenia zdrowia, których potrzebujesz, idź ponownie walczyć z Ophionem i zejdź na dół po zakończeniu walki.

Teraz, gdy masz już kluczyk do samochodu, będziesz mógł podejść do drzwi, aby wywołać ostatnią scenę cięcia w grze. Celine włoży kluczyk do zamka, a zobaczysz w końcu kolejny Powrótjest Tajniki.