Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jaka jest twoja ulubiona gra na każdej posiadanej konsoli?

Rozmawiałem tego dnia z przyjacielem o tym, jak to zrobić Bóg wojny 3 To było całkowicie przełomowe dla PS3, co sprawiło, że ponownie pomyślałem o świetnym poście kilka lat temu.

Tak jak ostatnio, zasady są bardzo jasne. Jakie masz konsole i jaka jest twoja ulubiona gra na każdą z tych konsol? Jest to tylko konsola, więc komputery PC nie są uwzględnione – myślę, że generacyjna natura komputerów PC jest bardziej sensowna, aby nadać temu artykułowi osobny charakter.

Gry nie muszą być przeznaczone wyłącznie na tę konsolę. To zależy od Ciebie na bieżąco z grami! Jeśli naprawdę podoba Ci się tytuł z wieloma panelami na konkretnej konsoli, ponieważ taki miałeś w tamtym czasie, to jest to Twój ulubiony.

zaczynajmy!

Chłopiec Jima: Edycja mistrzostw NBA (Ciekawostka: ta wersja version Dżem NBA Wykonane przez wiktoriańskich w Torus Games!)

Nintendo DS Lite: Hotel Zmierzch: Pokój 215

Nintendo Wii: wii tenis

Stacja Play 3: Niezbadane 2

Xbox 360: Assassin’s Credo 2

Playstation 4: Przeznaczenie: Żelazny wzrost

Xbox One: Ori i Ślepy Las

Playstation 5: z powrotem

Xbox Series X: Yakuza: Jak smok

Przełącznik Nintendo: zabij iglicę

Moja rodzina nie miała się dobrze jako dziecko, więc Game Boy (podobno dzięki uprzejmości singapurskiego targu pirackiego) był najlepszym, jaki mieliśmy od dłuższego czasu. Jako programista mój tata pracował więcej na starych komputerach, więc mam dużo wspomnień z dorastaniem.

Ale co z wy – jaka jest wasza ulubiona gra na każdej konsoli, jaką kiedykolwiek posiadaliście?

READ  Oto aktualizacje, które nie pojawiły się wczoraj w transmisji na żywo Apple