Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Następny FPS programu może być dostępny wyłącznie na konsolach i komputerach nowej generacji

Nowe oferty pracy sugerują, że następna świetna strzelanka FPS w programie przewyższy PS4 i Xbox One.

Jak każdy inny programista w branży, id Software przypisuje obecnie szereg ról do pracy nad nowymi grami. Wiadomość o otwarciach została przekazana przez twórców gier na Twitterze, a większość wpisów na Pulpit nawigacyjny ZeniMax Nie podawaj zbyt wielu wskazówek, czego się spodziewać. z wyjątkiem dwóch.

Oferty pracy dla Programista interfejsu użytkownika A Starszy programista graficzny Specjalne zaproszenie dla zainteresowanych kandydatów, którzy są nim zainteresowani „Praca nad legendarnymi grami tożsamościowymi na komputery PC i konsole nowej generacji”.

Firma id Software zatrudnia obecnie 16 osób w swoich spółkach zależnych w Dallas w Teksasie i we Frankfurcie w Niemczech. Pozycje obejmują produkcję i grafikę, programowanie silnika (id może potencjalnie pracować nad nową iteracją id Tech na PS5 i Xbox Series X lub po prostu ulepszyć niesamowitą wersję id Tech 7) po projektowanie i produkcję.

Odejście od konsol PS4 i Xbox One jest oczywistym krokiem dla programistów tworzących nowe gry. Te systemy są dość przestarzałe, a potężne 7nm + SoC, SSD, GPU i procesory w sprzęcie nowej generacji po prostu nie mają porównania ze słabszymi chipami z 2013 roku. Tyle że tym razem są własnością Microsoftu, więc możemy zobacz następny projekt całkowicie pomiń PlayStation 5.

Plotka głosi, że id działa na pliku Uruchom ponownie nowe oprogramowanie Quake Z żeńską przewagą, ale studio Ma już pomysły na to, dokąd zabierze franczyzę Doom.

READ  Hisense prezentuje swój flagowy telewizor Mini LED na rok 2022