Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jakie pytania zadaje się milionerom w Polsce, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i innych krajach?

24 września spotkaliśmy się do czwartego Milioner Polska wersja programu. Jacek Ivasko zajął się kwestią początku drugiego tysiąclecia, o której pisaliśmy w artykule w kategorii Lekhi Naekrani.PL, dzięki czemu został czwartym zwycięzcą w języku polskim. Milionerzy.

Kto chce być milionerem?, Oryginalna wersja wersji brytyjskiej, wyemitowana w ITV od 1998 do 2014 roku i powróciła w maju 2018 roku. Od premiery serialu 23 lata temu lokalne wersje pojawiły się w ponad 100 krajach na całym świecie, a z wydarzenia sportowego nakręcono film – Pies ze slumsów. Milioner z ulicy (Wygrała 8 Oscarów), a brytyjski sąd znalazł jednego z uczestników spisku mającego na celu popełnienie oszustwa i wyłudził 11 mln.

Milionerzy Ile osób odpowiedziało na ostatnie pytanie?

Dane, które można znaleźć w Internecie, pokazują około 327 osób, które były w stanie odpowiedzieć na ostatnie pytanie w teleturnieju. Jest 13 zwycięstw w USA, 6 zwycięstw w Wielkiej Brytanii, 19 zwycięstw w Danii i 27 zwycięstw w Austrii, chociaż nie zawsze jest to nagroda w wysokości miliona 1 miliona, a także popularne odcinki. Spośród 38 hitów w japońskiej wersji programu popularna edycja dla dzieci, Mana Ashita, w wieku 8 i 6 miesięcy, zdobyła pierwszą nagrodę w wysokości 1 000 000 jenów, odpowiadając na wszystkie pytania.

Czas sprawdzić swoje umiejętności. W poniższej galerii znajdziesz wybór ponad miliona pytań z całego świata. Na ilu z nich możesz odpowiedzieć?

Milionerzy – Pytania do „milionów” na świecie

READ  Litwa wprowadza stan wyjątkowy na granicy z Polską, aby zatrzymać migrantów