Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

James Weir podsumowuje Big Brother VIP: gwiazda MAFS Jessica została zrzucona za drobną zapłatę

Sonia Krueger ukradła show, zdobywając pochwały z domu VIP Big Brother, z kostiumem kota inspirowanym Britney Spears. James Weir podsumowuje.

Gwiazda Żonaty od pierwszego wejrzenia została porzucona w akcie drobnej zemsty w poniedziałek wieczorem w Big Brother VIP, ale wszystkie te bzdury związane z imprezami eliminacyjnymi zostały całkowicie zdemaskowane przez gospodynię Sonię Kruger. och, znowu to zrobiłem Klip wideo.

Powiedzieliśmy to już wcześniej i powtórzymy: Kruges nosi całą tę franczyzę. Daje ludziom to, czego chcemy. obcy mavs Ewakuowana gwiazda nie trzyma świecy przez trzy minuty i 37 sekund, które możemy zobaczyć w Kruges, gdy wywołasz jej powiększenie, aby odczytać wyniki nocnych ewakuacji.

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Powiedzmy Ciągnę Matta Dorana I nie chodź i nie oglądaj tego wszystkiego. Bądź dla mnie wyrozumiały.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

Napięcia między dwiema dziewczynami trwały w zeszłym tygodniu. Jest były Żonaty od pierwszego wejrzenia Zawodniczka Jessica Power, była Imogen Anthony z Kyle Sandilands i dama o imieniu Ellie.

Ellie nienawidzi pozostałej dwójki, ponieważ udawali jej przyjaciółkę, a potem całkowicie ją skrytykowali, głosując na nią. Ale teraz, kiedy Wielki Brat sprowadził ją do domu, chce zemsty.

Jessica jest całkowicie przerażona.

„Jestem bardzo ostrożny wobec niej. Tak naprawdę nie chcę, aby ktoś, kto ma przeciwko mnie gang, musiał konkurować” – mówi, błędnie wymawiając słowo „zemsta”.

Ale to od Ellie zależy, czy będzie działać na jej gang, musi wygrać wyzwanie. Uch. twarda bandyta.

W absolutnym zwycięstwie wygrała tor przeszkód, a następnie biegała wokół niej, krzycząc w moim najczęściej używanym zdaniu: „Liż to! Liż to! Liż to!”

Nie marnowała czasu w pogoni za swoim ptakiem – maszerując do pokoju pamiętnika, by wyznaczyć wroga, który ją skrzywdził.

READ  Weekend Festiwalu Grand Rapids w Polsce - Więcej niż Pyrrogies

Ten złowieszczy akt zemsty oznacza teraz, że Jessica ma własnego bandytę.

– Ellie, jeszcze nie wygrałaś – chcę, żeby twoja głowa na talerzu – mruknął i przysiągł, że ją pomści.

Ale zanim zaczęła się nowa gra Bandetta Jessiki, została ewakuowana. Oczywiście odpowiednio reaguje.

W końcu musimy usiąść na kolejnym 40-minutowym torze z przeszkodami, zanim wydarzy się zupełnie inna impreza eliminacyjna. Wtedy Kruges Zoom wzywa, aby uratować sytuację.

Tłum jest nieokiełznany.

„Och, wow! Ładne ubrania!” Ten seksowny facet z TikTok krzyczy.

„Stój! Święta Molly!”, krzyczała Lady Ellie.

„to super!” krzyczy Imogen.

Co jest niesamowite. W szczególności, gdy pamiętasz, że telefon Zoom to po prostu coś, co Kruges robi przez trzy minuty pod koniec jej bardzo pracowitego dnia – i może ten garnitur Britney Spears jest dokładnie tym, co robiła rano, aby iść do szkoły przed wyjazdem do kilka ważnych spotkań.

W każdym razie Imogen została zwolniona. Krug rozłącza się, bo musi iść do supermarketu.

Twitter, Facebook: @hellojamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:James Weir Streszczenie