Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jedyna maska ​​do spania Manta Blackout jest jedyną, jakiej potrzebujesz

W Lifehacker niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Ty też je polubisz. Mamy partnerskie i reklamowe partnerstwa, co oznacza, że ​​możemy pobierać udział w sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. BTW – ceny są dokładne, a produkty są w magazynie w momencie nadania.

Opanowanie rutyny snu to nieoceniona umiejętność życiowa. Wrzuć dyfuzor olejków eterycznych i wymieszaj lawendę w sypialni i kup Wygodna i podtrzymująca poduszkaLub odłóż telefon na godzinę przed snem.

Dla mnie jedna rzecz nie podlega negocjacjom: wsuń się Maska do spania Manta (49,99 USD), kiedy nadejdzie pora snu.

Jestem fanem masek do spania od lat, a zanim wylądowałem na Manta One i nigdy nie oglądałem się za siebie, byłem fanem wyściełanych masek z Peter Alexander (15,95 USD), Jedwabne maski do spania (77 USD). Obie są świetnymi opcjami, są miękkie i gładkie na mojej twarzy, nie blokują moich nocnych fluktuacji i rotacji oraz blokują odpowiednią ilość światła. Ale mieli jedną wielką wadę: nie mogli zbliżyć się do komfortu ani skuteczności Manty, więc skończyło się na nich, gdy w końcu kliknąłem przycisk kupna.

Więc co jest takiego fajnego w masce do spania Manta? Czytaj dalej aby się dowiedzieć.

Tylko maska ​​do spania Manta. . . Pracuje

Istnieje kilka kluczowych cech konstrukcyjnych, które sprawiają, że Manta jest najlepszą super maską do spania. Na początek wyściełany pasek ma regulowany rzep, dzięki czemu można go dopasować do własnego rozmiaru. Oznacza to również, że taśma nie będzie się rozciągać, co jest nieuniknione w przypadku masek z elastycznymi opaskami, ponieważ z czasem zużywają się i powodują, że maska ​​zsuwa się z głowy w nocy, a także przepuszcza więcej światła. A zanim to zapytam, rzep nie jest tak ciężki z tyłu głowy podczas leżenia (dla mnie).

READ  Czujnik EDA w Happy Ring śledzi zdrowie psychiczne, a nie kondycję

Kolejną największą zaletą jest konstrukcja muszli ocznych, które przypominają poduszki w kształcie pączka, które idealnie podkreślają kontury twarzy. To sprawia, że ​​jest całkowicie nieprzejrzysty, ponieważ nie ma miejsca, w którym światło wpełza po bokach nosa, a także jest naprawdę wygodny i miękki na twarzy.

Nie miażdży rzęs

Ryzykując, że się powtórzę, uważam, że ważne jest, aby zrobić jeszcze kilka uwag na muszlach ocznych. Ze względu na swój kształt kok, maska ​​do spania Manta Cię nie zmiażdży Rzęsy Lub wywołuje zawstydzające ciśnienie w oku, gdy próbujesz mrugnąć. Były chwile, kiedy szczerze mówiąc, nie mogłem stwierdzić, czy moje oczy są otwarte, czy zamknięte, kiedy próbuję zasnąć, ponieważ maska ​​jest bardzo nieinwazyjna i naprawdę blokuje światło. Muszle oczu są również wykonane z oddychającej tkaniny bawełnianej, dzięki czemu są lekkie i nie podrażniają ani nie ścierają skóry.

Maskę można w pełni dostosować

Problem, z którym boryka się wiele osób korzystających z masek do spania polega na tym, że pas jest zbyt ciasny (lub zbyt luźny), a gumka zużywa się i generalnie nie pasuje prawidłowo do twarzy. Nie stanowi to problemu w przypadku maski do spania Manta z jednego prostego powodu: dopasowanie można w pełni dostosować. Jak wspomniałem powyżej, pasek jest rzepem, więc nie będzie za duży (ani za mały) na twoją głowę. Podobnie jak w przypadku regulowanych muszli ocznych, które mocuje się na rzep do paska, można je przesuwać, aby były w odpowiedniej odległości od siebie i pod idealnym kątem.

Maska do spania Manta (49,99 USD)

Istnieje niezliczona ilość sposobów na ulepszenie maski

Pełne ujawnienie, jestem zagorzałym, jeśli chodzi o maskę Manta Sleep i nigdy nie czułem potrzeby wypróbowania jednego z wielu dodatkowych pasków i dostępnych funkcji. Jeśli chcesz zmodyfikować swoją maskę, możesz kupić Wąska maska (53,70 USD), pas maxi i pas do dużych obciążeń, a także opcje masek chłodzących i rozgrzewających, aromaterapia (idealna, jeśli lubisz lawendowy spray do poduszek) i niedawno wprowadzona jedwabna maska.

READ  Telewizory LG C1 OLED spadły do ​​rekordowego poziomu w Aussie Day w Boxing Day

Podsumowując. . .

Uwielbiam moją maskę Manta Sleep i nie przesadzam, gdy mówię, że bardzo pomogła mi nie tylko zasnąć, ale i dobrze się wyspać. Byłem znany z kradzieży maski mojego partnera, jeśli zapomniałem maski w święta, więc wiem, że jestem dobrze wykwalifikowany, kiedy mówię ci, że to jedyna maska ​​do spania, którą musisz znać.

Kup Maska do spania Manta Za 49,99 USD na Amazon teraz.