Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Program telewizyjny Discovery Adventure, w którym zwycięski uczestnik wyląduje na stacji kosmicznej

Widok ze statku kosmicznego SpaceX Crew Dragon z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, a także statku kosmicznego Crew Dragon firmy, gdy kapsuła zbliża się do dokowania 24 kwietnia 2021 r.

Telewizja NASA

Odkrycie We wtorek zapowiedział konkurencyjny, przygodowy program telewizyjny Kto chce być astronautą? W ten sposób zwycięski zawodnik przeniesie się na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Ośmioczęściowa seria ma się odbyć w 2022 roku, a zwycięzca ma zająć miejsce Axiom Space AX-2 Misja polega na spędzeniu ośmiu dni na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Obecnie Axiom Praca dla misji AX-1, Ustawiona na styczeń 2022 r., Która wystrzeli całkowicie prywatną załogę za pomocą rakiety i kapsuły SpaceX.

„To niesamowicie ekscytujący czas na opowiadanie historii o kosmosie i daje nam możliwość spojrzenia na Ziemię z niespotykanego wcześniej punktu widzenia” – powiedział Scott Lowers, wiceprezes Discovery Science w komunikacie prasowym. „To naprawdę kolejna granica dla tych, którzy nie tylko marzą o podróżach kosmicznych, ale są również ciekawi tajemnic wszechświata. Z niecierpliwością czekamy na zabranie naszej publiczności w tę bezprecedensową podróż”.

Discovery TV Show jest Otwarte dla publiczności, Poprzez aplikację online wymagającą jednominutowego filmu i odpowiedzi na pytania, w tym: „Dlaczego zasługujesz na możliwość podróży w kosmos, co to dla Ciebie oznacza i dlaczego chcesz w niej uczestniczyć”.

Sam program telewizyjny „będzie wyczerpujący”, z serią „ekstremalnych wyzwań”, które według Discovery mają na celu przetestowanie zawodników „w zakresie cech, których najbardziej potrzebują prawdziwi astronauci, i gdzie przechodzą szkolenie niezbędne do zakwalifikowania się do lotów kosmicznych i życie na pokładzie stacji kosmicznej. ”

Panel jurorów składający się z ekspertów, których nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione, wybierze później „jedynego szczęśliwego kandydata” na podróże kosmiczne.

Jest to najnowszy z wielu zawodów w lotach kosmicznych Elon Musk SpaceX jest ustawiony w momencie premiery Misja Inspiration4 we wrześniu (Konkursy publiczne odbyły się na dwa z czterech miejsc), Jeff Bezos’ Blue Origin Holdings Aukcja online na miejsce na jej dziewiczą wyprawę w turystykę kosmiczną Zaplanowany na 20 lipca amerykańska firma produkcyjna Space Hero to reality show podobny do Discovery Zostanie również uruchomiony z Axiom, zaplanowany na 2023 rok.

READ  Apple walczy z kolejnymi problemami z MacBookiem Pro

Reklama programu telewizyjnego pochodzi od giganta telekomunikacyjnego AT&T Ogłoszony w poniedziałek Połączenie zawartości konsoli WarnerMedia z Discovery Aby stworzyć nowego giganta medialnego.

Bądź mądrzejszym inwestorem dzięki CNBC Pro.
Uzyskaj wybór akcji, rozmowy analityków, ekskluzywne wywiady i dostęp do telewizji CNBC.
Zarejestruj się, aby rozpocząć prof Bezpłatna wersja próbna już dziś.