Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jej „zdradzający” chłopak zostaje zdemaskowany w związku ze skomplikowanym planem zemsty napisanym lepkim pismem

Jej „zdradzający” chłopak zostaje zdemaskowany w związku ze skomplikowanym planem zemsty napisanym lepkim pismem

Kobieta, która w noc przed ich wyjazdem na dłuższe wakacje do Europy odkryła, że ​​jej chłopak „zdradza”, odkrywa jego wybryki w skomplikowanym spisku „zemsty”.

Przyjaciel, który w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem @iknow_girl, opisał koniec ich 18-miesięcznego związku po tym, jak odkryto wiadomości między nim a przyjacielem.

W wideo Publikowała serię zdjęć zrobionych podczas dziewięciotygodniowej przygody w Europie, która uzyskała prawie dwa miliony wyświetleń i pokazuje, jak trzyma karteczki Post-It przed kilkoma popularnymi miejscami, podczas gdy za nią stoi jej niczego niepodejrzewający chłopak.

Każdy z podpisanych wielokolorowych dokumentów opatrzony jest hashtagiem „Wiem” i ostatecznie prowadzi do wielkiego odkrycia – jego rzekomego cudzołóstwa.

„Pojechałam na 9 tygodni w podróż do Europy z moim chłopakiem, który zdradzał mnie przez cały nasz związek, ponieważ dowiedziałam się o tym dzień wcześniej i nie chciałam stracić tysięcy dolarów na opłatach za anulowanie” – podpisała wideo. Od czasu udostępnienia na TikTok obejrzano go prawie 2 miliony razy.

Jedna z wiadomości głosiła, że ​​jej niezidentyfikowana druga połówka „często wyrusza ze swoimi kumplami, aby pieprzyć się z innymi kobietami”, stojąc za Wieżą Eiffla w Paryżu.

Inna, sfotografowana przed Big Benem w Londynie, napisała: „On nie wie, że wiem, że mnie zdradza”.

Ostatnie zdjęcie przedstawiało go przed London Bridge z notatką informującą, że „rozstanie się z nim po tej podróży”.

Po herkulesowych wysiłkach, by przetrwać lot i zdemaskować jego pozorną zdradę, @iknow_girl udostępniła serię innych filmów, w których podaje więcej szczegółów na temat chaotycznego rozstania.

„Dopiero gdy wróciłam do domu, wysłałam mu nakręcony przez siebie klip wraz z bardzo długą wiadomością opisującą, jak z nim zerwałam” – powiedziała.

„Skończyło się na tym, że zostawił 30-sekundową wiadomość głosową na Snapchacie z przeprosinami”.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych obsypało kobietę pochwałami, nazywając ją bardzo „dojrzałym” sposobem szukania „zemsty” po „zdradzie”.

READ  Awantura Oukos: UE domaga się od Australii przeprosin za potraktowanie Francji przed rozmowami handlowymi | Wiadomości z Australii

Jeden klasnął, mówiąc: „Nigdy bym tego nie zniósł. Brawo dla ciebie”.

„To bohaterski czyn. Jesteś ikoną” – zgodził się inny.

Jak oświadczył jeden z nich: „Mmm, nigdy nikogo bardziej nie szanowałem! Mocy, jaką to wymagało. ”

Inni chcieli wiedzieć, jak nosiła notatki, tak aby jej były mąż nie nabrał podejrzeń. Jak ujawniła, powiedziała mu, że będzie to montaż ich wakacji, a każda kartka będzie opisywała coś cudownego, co dla niej zrobił.

Jeden z nich pochwalił, mówiąc: „OMG, podziwiam twojego ducha w wykonaniu tego ruchu o absolutnej mocy”.

Przeczytaj powiązane tematy:TIK Tok