Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jeremy Renner dzieli się nowym spojrzeniem na życie: „Miałem szczęście”

Jeremy Renner dzieli się nowym spojrzeniem na życie: „Miałem szczęście”

Jeremy Renner dzieli się nowym spojrzeniem na życie: „Miałem szczęście”

Sposób, w jaki Jeremy Renner patrzy na błogosławieństwa życia, radykalnie się zmienił.

Aktor twierdzi, że nauczył się akceptować łagodniejszą stronę ciała po tym, jak nieco ponad rok temu odniósł poważne obrażenia w wypadku z pługiem śnieżnym.

„Dzięki tej maszynie zdecydowanie pozbyłem się wielu szorstkości” – mówi. Magazyn Ludzie Podczas omawiania swojej nowej reklamy Silk na Super Bowl. „Nigdy nie byłam zgorzkniała, ale zawsze jestem może trochę twardsza, trochę twardsza. Myślę, że w tym momencie zdrapano ze mnie odciski. Dosłownie czuję się bardzo otwarta, wrażliwa i cudownie młodzieńcza”.

„Byłem błogosławiony” – kontynuuje.

Renner (53 l.) złamał ponad 30 kości w wypadku niedaleko swojego domu w Nevadzie w styczniu 2023 r., co wymagało wielu operacji i ponad dwóch tygodni pobytu w szpitalu.

od tego czasu hak Gwiazda cudownie wyzdrowiała i w kwietniu znów mogła chodzić po czerwonym dywanie ze swoją 10-letnią córką Avą.

Twierdzi, że jego młoda córka, a także bliscy przyjaciele i rodzina zachęcali go do poprawy i pozwolili mu zrozumieć, jak naprawdę był kochany.

„Wszystko poszło dobrze” – mówi. „Oczywiście miałem dużo wytrwałości, miałem dużo wsparcia i miałem wiele powodów, aby wyzdrowieć. To naprawdę wyjątkowe. Jest wielu ludzi, którzy nie mają zbyt wiele, [don’t have] To są rzeczy, dla których żyjemy.”

Renner kontynuuje: „Nie chodziło o to, żebym wyzdrowiał. Chodziło o ich uzdrowienie. W ten sposób zszedłem z drogi… O mój Boże, jaką miłość i wsparcie otrzymałem od ludzi, stary. Nie zdawałem sobie sprawy tak wielu ludzi to obchodziło.” B w tym stopniu. Może hak, tak było. [But] To tylko ja jako osoba, to coś innego, wiesz, co mam na myśli?

Nominowany do Oscara aktor jest wdzięczny za odkrycie swoich granic, które są znacznie wyższe, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, choć twierdzi, że nie chce już nigdy więcej czegoś takiego przeżywać.

READ  Aktualizacje na żywo z rozdania nagród Grammy 2024 | Czerwony dywan, zwycięzcy