Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jessica Simpson twierdzi, że publicyści powiedzieli celebrytom, aby się z nią nie umawiali

Jessica Simpson nie była dokładnie marzeniem o reklamie, które się spełniło, kiedy była singielką i próbowała się spotykać.

Wspomniany 40-letni były gwiazda muzyki pop Drew Barrymore W wywiadzie w czwartek. „ Trzymaj się z daleka, trzymaj się z daleka, nigdy nie będziesz szanowanym aktorem i nigdy nie będziesz szanowanym muzykiem, jeśli się z nią umawiałeś. „

Związane z: Niesamowite zdjęcie młodej matki Jessiki Simpson

Simpson, obecnie mężatka i matka trójki dzieci, odnosiła się do swojego doświadczenia z randkami po rozwodzie z jej pierwszym mężem, Nickiem Lacheyem.

„Cóż, spotykała się z kilkoma muzykami, więc” – powiedziała piosenkarka, która została autorką, podczas szczerej rozmowy z innym rozwodnikiem, 46-letnim Barrymore.

Jak pewnie pamiętasz, związek Simpsona z Johnem Mayerem był burzliwy w latach 2006-2007. Spędziła razem czas w swoich wspomnieniach: otwarty książka, W tym, że piosenkarka była powodem jej rozstania z graczem NFL Tony Romo.

Związane z: Jessica Simpson jest niesamowicie dumna z utraty wagi

Chociaż Simpson był przez lata związany romantycznie z wieloma innymi celebrytami – w tym Adamem Levine z Maroon 5 – tożsamość innych muzyków, którzy mogli się spotykać, jest wciąż nieznana.

Temat randkowego życia Simpsona pojawił się podczas omawiania miliardowego imperium mody, Jessica Simpson Group. Plik Z Tobą Piosenkarka oświadczyła, że ​​podczas występu na żywo z mężczyzną, z którym „spotykała się”, będzie sprawdzać stroje słuchaczy koncertów.

Simpson i jej mąż Eric Johnson (41 lat) będą małżeństwem przez siedem lat w lipcu. Mają razem troje dzieci – Maxwell Drew, 9 lat, Ice Knott, 7 lat i Birdie May, 2 lata.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Strona szósta Przedruk za zgodą

READ  Dziki strój Jareda Leto z UFC 264 wywołuje zabawne memy