Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Joaquin Feniks | Joker 2 ukaże się w październiku 2024

„Joker 2” ukaże się w październiku 2024 roku.

Joker 2: Folie à Deux – z udziałem Joaquina Phoenixa i Lady GaGa – to muzyczna kontynuacja oryginału z 2019 roku, która ma zostać wydana 4 października 2024 roku.

Według Deadline, film – wyreżyserowany przez Todda Phillipsa – jest podobno musicalem, a jego tytuł to francuskie zdanie, które oznacza zaburzenie psychiczne, a nie jego wpływ na dwie lub więcej osób.

Film pojawia się po tym, jak oryginalny film zarobił rekordowe 96,2 miliona dolarów w kasie podczas weekendu otwarcia. W sumie zarobił na całym świecie 1,07 miliarda dolarów, co czyni go najbardziej dochodowym filmem wszechczasów z oceną R.

Joaquin – który gra tytułowego bohatera – i Hildur Guðnadóttir otrzymali odpowiednio nagrody Acamedy dla najlepszego aktora i oryginalną muzykę. Ogólnie film był nominowany do 11 Oscarów, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera dla Todda.

Wiadomość o dacie premiery pochodzi z aktualizacji Comscore i pojawia się zaraz po filmie „Batgirl” – z udziałem Leslie Grace, Michaela Keatona i Brendana Frasera – wyprodukowanego przez HBO Max, mimo że jest on w fazie postprodukcji.

Reżyser filmowy Adel Elaraby i Bilal Falah wyrazili smutek z powodu wiadomości, którą dowiedzieli się podczas pobytu w Maroku na ślubie Adel, z gośćmi, w tym Willem Smithem.

Na Instagramie napisali: „Jesteśmy zasmuceni i zszokowani wiadomościami. Nadal nie możemy w to uwierzyć.

Dodali: „Jako reżyserzy, bardzo ważne jest, aby nasza praca była pokazywana widzom, i chociaż film jest jeszcze daleki od ukończenia, mamy nadzieję, że fani na całym świecie będą mieli okazję zobaczyć i zachwycić się ostatecznym filmem dla siebie”.

Dodali: „Nasza niesamowita obsada i ekipa wykonali świetną robotę i ciężko pracowali, aby przywrócić Batgirl do życia. Jesteśmy zawsze wdzięczni, że jesteśmy częścią tego zespołu”.

READ  Gwiazda mydła Ingo Rademacher odpowiada na jego pozew

„W każdym razie, jako fani Batmana, odkąd byliśmy małymi dziećmi, bycie częścią DCEU było przywilejem i zaszczytem”. [DC Extended Universe]Nawet jeśli trwało to krótko. Batgirl na całe życie”.

Leslie – najbardziej znana z musicalu „In the Heights” – napisała na Twitterze, że była „dumna z miłości, ciężkiej pracy i intencji, jakie cała niesamowita obsada i ciężko pracująca ekipa włożyli w ten film w ciągu siedmiu miesięcy, „, dodając, że czuła się „błogosławiona, że ​​pracowała wśród absolutnych wielkich i sfałszowanych związków”. Całe życie w tym procesie”.