Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Już wkrótce: zeskanuj kod QR, aby grać w gry wideo online w samochodach BMW

BMW uruchomi tę funkcję na początku przyszłego roku, ponieważ jest ona połączona z internetową konsolą do gier wideo, która oferuje ponad 180 gier.

za pomocą :
Biuro Samochodowe HT

|
Aktualizacja za:
13 października 2022, godz. 10:10

BMW połączyło siły z AirConsole, aby w 2023 roku wprowadzić casualowe gry do samochodów.

Utknąć w korku? Muzyka nie jest twoją filiżanką herbaty? Jeśli masz BMW, możesz wkrótce tracić czas na granie w gry wideo na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego. Niemiecki gigant samochodowy jest powiązany z AirConsole, internetową konsolą do gier wideo z ponad 180 grami w ofercie. BMW Group i platforma gier online ogłosiły partnerstwo, które wprowadzi zwykłe gry do nowej gry BMW samochody w przyszłym roku.

W gry wideo można grać na gigantycznym zakrzywionym cyfrowym ekranie informacyjno-rozrywkowym najnowszych samochodów BMW. Gry oferowane przez AirConsole będą mogły działać bezpośrednio w pokładowym systemie rozrywki. Dostęp do gier można uzyskać za pośrednictwem technologii AirConsole i można je aktualizować bezprzewodowo. Będzie można nim sterować za pomocą smartfona.

BMW Group twierdzi, że konfigurowanie gier w systemie informacyjno-rozrywkowym będzie dziecinnie proste. Połączenie między smartfonem a samochodem można nawiązać za pomocą np. kodu QR. Smartfon będzie pełnił rolę kontrolera gier i będzie współgrał z zakrzywionym ekranem BMW. „Dzięki AirConsole skorzystamy z innowacyjnych technologii w połączeniu z szeroką gamą gier rozrywkowych i wieloosobowych. Dzięki temu każde parkowanie w pojeździe, takie jak ładowanie, będzie przyjemnym momentem” – powiedział Stefan Durash, starszy wiceprezes ds. rozwoju BMW Grupa połączona.

Anthony Clicott, dyrektor generalny N-Dream, firmy odpowiedzialnej za markę AirConsole, powiedział: „Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy prowadzić gry samochodowe z BMW i jesteśmy podekscytowani tworzeniem nowych gier do rozrywki samochodowej. Nasz innowacyjny projekt połączony z łatwością dostęp do naszej platformy zmieni sposób, w jaki ludzie będą cieszyć się z ludźmi w swoich samochodach.”

Ani AirConsole, ani BMW nie podzieliły się informacjami, jakie zabawki będą dostępne w nowych samochodach. Prawdopodobnie zostanie ujawniony przed premierą w przyszłym roku. BMW dołączy do innych producentów samochodów, takich jak Teslaktóra oferuje również gry online w swoich samochodach elektrycznych.

Data pierwszej publikacji: 13 października 2022, godz. 10:10 czasu indochińskiego

READ  Ubisoft potwierdza, że ​​Beyond Good & Evil 2 wciąż jest w fazie rozwoju