Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kate Middleton przeżywa trudne święta po tym, jak Meghan i Harry zostali oskarżeni o śmierć królowej

Kate Middleton przeżywa trudne święta po tym, jak Meghan i Harry zostali oskarżeni o śmierć królowej

Przez 364 dni w roku kościół św. Marii Magdaleny pozostaje niezauważony. Ale dostaje krótkie coroczne zbliżenie, kiedy rodzina królewska przybywa w Boże Narodzenie.

Jasne, Dom Windsorów prawdopodobnie siedziałby przy trzaskającym kominku w salonie Sandringham, czekając, aż księżniczka Anna dokończy Quality Street, ale hej, hej; Z wielkimi tytułami wiąże się wielka odpowiedzialność, by wcześnie wstać 25 grudnia.

Od trzech długich lat Maria Magdalena – sięgająca XVI wieku – jest w dużej mierze wolna od królewskich pośladków na ławkach dzięki blokadom Covid. (Księżniczka Beatrycze Środa Ekscytujący deweloper Edoardo Mapelli Mozzi jest tam w 2020 roku.)

Ale w te Święta Maryja powraca!

Po raz pierwszy od 2019 roku rodzina królewska wróciła na mega, mega weekend w Norfolk, by wziąć udział w uroczystej corocznej rozdaniu nagród, Tyndella– Wiele , Jork Dziewczyny idą Tatler Wzięli banalny ślub, a Fergie (jak sądzę) prowadzi ajerkoniak.

Jednak wersja rodziny królewskiej, która opuści St Mary Magdalene w ten weekend, zmieniła się nieodwracalnie od tego czasu ostatnia wizyta święta, Topografia monarchii podlegała tektonice Transformacja z dwoma przypadki śmierci, Jedno zwolnienie, konwulsyjne odejście dwóch gwiazdorów z podopiecznymi rasizm oraz dla organizacji skupionej na samoobronie bez względu na indywidualne koszty.

I jest w szczególności jedna osoba, która ostatecznie zapłaci cenę za większość tych wstrząsów i zmian: Kate, obecnie księżna Walii.

Wiem, że kobiety nigdy nie wychodzą publicznie bez szerokiego uśmiechu i najlepiej ułożonych włosów, ale presja na nią od czasu zdjęć Chrissy z 2019 roku mogła znacznie wzrosnąć. (Spójrz, jeśli jest mądra, właśnie teraz namawia Fergie, by dodała więcej ślimaków Courvoisier do „nog. Kobiety potrzebują przerwy”).

W 2023 r. odpowiedzialność za utrzymanie królewskiego show na drogach spadnie przede wszystkim na najnowszy przerobiony samochód na świecie.

Dotyczy to przede wszystkim Kate w sensie praktycznym.

Kiedy przybyli Windsorowie Msza święta w 2019 rokuliczba członków pracujących była znacznie wyższa. Nie tylko Kate i jej mąż, przyszły profil jednofuntowy, byli na scenie, ale młodszy brat i mąż Harry i Meghan są również przypisywani do Królewskiej Listy.

Rzeczywiście, całe marzenie Fab Four jest skazane na spokojną śmierć, okazując się równie nieporęczne jak proza ​​w Fergie Powieść Millsa i Boone’a (ona teraz to pisze), ale hej, wszystko ułoży się samo! Sussexes są w Kanadzie, mają bardzo potrzebną przerwę i wrócą w akcie wymachiwania flagą dla królowej i kraju w mgnieniu oka!

READ  Lindy Hop znów jest w centrum uwagi w Edmonton

Nikt poza wyspą Vancouver nie wiedział, że do tego momentu, pod koniec 2019 roku, Harry i Meghan zdecydowali, że zamierzają Ma dość swojego królewskiego projektu i chcą się wycofać.

wyjaśniając swój ówczesny sposób myślenia, Złupić Mówi o serialu Netflix The Sussexes: „Emocjonalne żniwo, jakie zebrało to nas oboje, ale zwłaszcza moją żonę… Jak zmienimy nasze relacje z instytucją, ale w sposób, który chroni nas i nasze zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie?

Strata Sussex Z królewskiej owczarni zadał rodzinie królewskiej nie tylko poważny cios w jej reputację, ale także praktyczny.

Do tego można dodać patronaty księcia i księżnych oraz jego role wojskowe książę Andrzej Został zmuszony do formalnej rezygnacji na początku tego roku, w tym z tak prestiżowych stanowisk, jak pułkownik Gwardii Grenadierów. Działało tu także ponad 50 organizacji, w tym Royal Ballet i London Symphony Orchestra, której patronem była zmarła królowa.

Pytanie nie brzmi, kto przejmie te sprawy, ale kto znajdzie na to odpowiedni czas?

Obecnie spośród pozostałych pracujących członków rodziny królewskiej prawie dwie trzecie ma ponad 70 lat, a pozostały „personel” to Edward, Sophie, hrabia i hrabina Wessex (odpowiednio 58 i 57 lat) oraz William i Kate. , oba 40.

Oczekuje się, że ta pracująca i starzejąca się rodzina królewska zniesie tyle samo pracy – wszystkie uściski dłoni i sadzenie pamiątkowych drzew – jak zawsze. W końcu Brytyjczycy spodziewają się wydać 157 milionów dolarów, które wydają rocznie w ramach Suwerennego Grantu.

Podsumowując, pozostałe zasoby ludzkie będą bardziej obciążone niż kiedykolwiek wcześniej.

Spójrz trochę dalej w przyszłość, a obraz stanie się bardziej ponury.

Król Karol A Queen Camilla ma przed sobą tylko około dekady międzynarodowych tras koncertowych, a to nie wszystko Williama A Kate niesie kanister po koronę na światowej scenie. Tymczasem w domu w Wielkiej Brytanii, do 2030 roku, poza królem i królową, Walesami i Wessexami, jedynym innym nazwiskiem, które pozostanie na oficjalnej liście prac, będzie Niepokonana księżniczka Anna.

READ  88-letni Polak przechyla najstarszą surfingową koronę świata

Wszystko to będzie kontynuowane, podczas gdy Walia będzie zajęta skupieniem się na swoim dziedzictwie, dużych projektach, nagrodzie Williams Earthshot Award i Kate Fundacja Wczesne Lata. Jak drób będzie w stanie to wszystko ogarnąć i czasem zasnąć?

I to zanim przejdziemy do tajemnicy George’a, Charlotte i Louisa w Walii. Od czasu przyjścia na świat ich pierwszego dziecka w 2013 roku podobno prowadzili „normalne” rodzicielstwo, starając się zapewnić swoim dzieciom jak najmniej perwersji, najmniej dziwactw. Dzieciństwo jak to możliwe.

Znasz tę wiertarkę — książę i księżniczka rzucają szkołę, udają się na mecze piłki nożnej i dumnie prezentują Waitrose w cotygodniowym sklepie. (George byłby pierwszym monarchą w historii Wielkiej Brytanii, który został wychowany metodą samobieżną).

Jednak te wzniosłe idee ochrony swoich dzieci i próby ochrony ich przed żądaniami i kontrolą, które towarzyszą ich tytułowi, w pewnym momencie zderzyłyby się z rzeczywistością malejącej puli właścicieli monarchii.

Podczas gdy William i Harry otrzymali przestrzeń, aby stopniowo wprowadzać się w królewskie życie zawodowe (najstarszy podjął pełnoetatowe obowiązki dopiero w 2017 r., po tym, jak do tego czasu pozwolono mu pracować jako pilot karetki pogotowia ratunkowego), jest to luksus. JerzyCharlotte i Louis mogą być niedostępni.

A poza tymi trzema nie ma nikogo innego; W najbliższej przyszłości nie ma innych pracujących członków rodziny królewskiej, którzy pewnego dnia nauczą się najlepszego sposobu na eleganckie trzymanie rzeczy w drzewostanach. Co więcej, trio będzie miało kluczowe znaczenie dla wstrzyknięcia młodzieńczej energii w zdjęcie rodziny królewskiej.

Presja wywierana na Williama i Kate jako skonfliktowanych rodziców (jesteś najpierw mamą czy księżniczką?) będzie nieustannie wywierana.

(Jak w tym, jest bardzo prawdopodobne, że 4-letni książę Louis po raz pierwszy pojawi się w kościele w tym roku).

Co więcej, Kate będzie musiała wykonać nieproporcjonalnie dużo ciężkiej pracy, jeśli chodzi o utrzymanie królewskiej marki, która najwyraźniej przyjęła więcej niż kilka ciosów w ostatnich latach, z których największym i najbardziej szkodliwym jest oskarżenie . Od Rasizm instytucjonalny.

Utrzymanie akceptacji Brytyjczyków dla dziedzicznej monarchii wymaga ciągłego poparcia i szacunku mas. Zasadniczo ludzie muszą wierzyć i lubić to, co reprezentuje Rodzina Królewska; Jego symboliczna wartość, jeśli wolisz.

READ  39-letni Scott Disick debiutuje na czerwonym dywanie ze swoją nową dziewczyną, Rebeccą Donaldson, 27 lat.

Nigdy nie wydawało się to bardziej zagrożone niż w ciągu ostatnich kilku lat wraz z klęską księcia Andrzeja i pojawieniem się szerokich zmian społecznych wokół rodziny królewskiej, rasizmu i kolonialnej przeszłości Korony; Nie tylko oskarżenia przez niego Harry’ego i Meganale także katastrofalne dla Wellsa Karaiby Trasa koncertowa i niedawne usunięcie Dame Susan Hase po tym, jak długo oczekiwana dama wygłosiła rasistowskie komentarze szefowi organizacji charytatywnej Ngozi Fulani na przyjęciu w pałacu.

Chociaż wyraźnie się starają – pod koniec grudnia Lady Hussey osobiście przeprosiła Fulaniego w Pałacu Buckingham – nie jest to w żaden sposób sprzeczne z narracją o „rasistowskiej rodzinie królewskiej”, która zyskuje na popularności w ostatnich latach. (Ankieta została przeprowadzona w zeszłym roku po-operastwierdził, że brytyjska mniejszość etniczna uważa rodzinę królewską za rasistowską).

Czy kiedykolwiek zobaczymy, jak William przeprasza za historyczną rolę rodziny królewskiej w handlu niewolnikami? the Królewska Kompania Afrykańska — naprawdę zwróć uwagę na to drugie słowo — „więcej zniewolonych afrykańskich mężczyzn, kobiet i dzieci zostało wysłanych do obu Ameryk niż jakiekolwiek inne przedsięwzięcie w całym okresie transatlantyckiego handlu niewolnikami”, według Smithsonian Museum.

Te ohydne zbrodnie przeciwko ludzkości mogły zostać popełnione setki lat temu, ale kiedy zostanie królem, będzie jego wieczną hańbą, jeśli nie przyjmie moralnej odpowiedzialności za tę rolę i Oficjalnie przepraszam.

Wiecznie popularna Kate jest największą i prawdopodobnie jedyną nadzieją rodziny królewskiej. Jej efekt aureoli w środku monarchii jest największym atutem pałacu, gdy spoglądają w bardzo podejrzaną i wcale niepewną przyszłość.

Więc pij Kate. Bądź diabłem i idź do miasta z masłem brandy. Skoro już przy tym jesteś, co powiesz na trzecią tartę mieloną? Oznacza to, że ciesz się drobnymi kawałkami tantiem, póki możesz, ponieważ praca stanie się o wiele trudniejsza.

Daniela Elser jest pisarką i komentatorką królewską z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z czołowymi australijskimi tytułami medialnymi.