Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Katherine Heigl ujawnia prawdziwy powód, dla którego opuściła Grey’s Anatomy

Katherine Heigl odwróciła się od popularnego serialu ABC Grey’s Anatomy w szóstym sezonie w 2010 roku.

A 42-letnia aktorka mówi teraz, że pomimo plotek o kłótniach i „trudności” w pracy z nią, tym, co naprawdę wypchnęło ją z centrum uwagi, była jej rodzina.

„Założyłam rodzinę i to wszystko zmieniło” – powiedziała Catherine, która grała dr Izzie Stevens w dramacie medycznym. Codzienny Telegraf Piątek.

New Focus: Katherine Heigl (na zdjęciu) odwróciła się od popularnego serialu ABC, Grey’s Anatomy, w jego szóstym sezonie w 2010 roku. 42-letnia aktorka mówi teraz, że pomimo plotek o trwających kłótniach i „trudnej” pracy z nią, to, co naprawdę wypchnęło ją z centrum uwagi, to jej rodzina

To zmieniło moje pragnienie pracy na pełny etat. Pojechałem na rodzinne wakacje i powinienem być [mother]I to całkowicie zmieniło mój pogląd. To był naprawdę punkt zwrotny.

Więc zanim wrócę, odezwałem się ponownie [show runner] Shonda [Rhimes] O chęci wyjazdu. Potem czekałem w domu, aż otrzymałem formalną zgodę na to, że nie mam udziału w programie. Dodała, że ​​pogłoski, że odmówiłem powrotu, wcale nie są prawdziwe.

Catherine twierdziła, że ​​zachęcano ją do zrównoważenia kariery i macierzyństwa, aby pozostać w serialu.

rStephens powiedział w dramacie medycznym The Daily Telegraph w piątek.  Na zdjęciu anatomia Greya

Rola: „Zaczęłam mieć rodzinę i to wszystko zmieniło”, powiedziała w piątek dla Daily Telegraph Katherine, która grała dr Izzie Stevens w dramacie medycznym. Na zdjęciu anatomia Greya

Nowa umowa najmu: zmieniłem chęć pracy na pełny etat.  Pojechałem na rodzinne wakacje i powinienem być [mother]I to całkowicie zmieniło mój pogląd.  Dodała, że ​​to był naprawdę punkt zwrotny

Nowa umowa najmu: zmieniłem chęć pracy na pełny etat. Pojechałem na rodzinne wakacje i powinienem być [mother]I to całkowicie zmieniło mój pogląd. Dodała, że ​​to był naprawdę punkt zwrotny

„[Shonda] Chciałem spróbować dowiedzieć się, jak mogę zrobić jedno i drugie [parenting and Grey’s]I chciałem zrobić jedno i drugie. Catherine dodała: „Nie było dobrego sposobu na kompromis w harmonogramie pracy, który nie wpłynąłby negatywnie na obsadę lub ekipę”.

READ  Dlaczego nie ma czarownic (czy Ciri będzie jedną?)

Catherine dzieli córki, Adalaide, 14 i Nancy Lee, 12, a także syna Joshuę, 4, z mężem Joshem Kelly, którego poślubiła w 2007 roku.

Para adoptowała Nally z Korei Południowej, gdy miała dziewięć miesięcy, a Adalaide przy urodzeniu w Stanach Zjednoczonych, a także powitali swojego biologicznego syna Joshuę w 2016 roku.

Rodzina prowadzi spokojne życie na farmie w Utah.

Rodzina: Catherine dzieli córki, Adalaide, 14 lat i Nancy Lee, 12, a także syna Joshuę, 4, z mężem Joshem Kellym (po prawej), którego poślubiła w 2007 roku.

Rodzina: Catherine dzieli córki, Adalaide, 14 lat i Nancy Lee, 12, a także syna Joshuę, 4, z mężem Joshem Kellym (po prawej), którego poślubiła w 2007 roku.

Heigl w swojej karierze – która rozpoczęła się od małych ról filmowych w połowie lat 90. – zmagała się z kontrowersją po kontrowersji – wiele z nich wywołało komentarze, które sama zrobiła.

Podczas grania w Grey’s Anatomy dr Izzy Stevens, aktorka wywołała oburzenie, gdy w 2008 roku odmówiła ubiegania się o nagrodę Emmy, twierdząc, że nie otrzymała „materiału do nominacji”.

Następnie, w 2009 roku, podczas występu w Davidzie Lettermanie, skrytykowała producentów serialu za 17 godzin pracy obsady, nazywając ich „okrutnymi i podłymi”.

Zakochani: Para adoptowała Nali z Korei Południowej, gdy miała dziewięć lat, a Adalaide przy urodzeniu w USA Na zdjęciu z córkami

Zakochani: Para adoptowała Nali z Korei Południowej, gdy miała dziewięć lat, a Adalaide przy urodzeniu w USA Na zdjęciu z córkami

LOVE BABY: W 2016 roku powitali również swojego biologicznego syna Joshuę (po lewej)

LOVE BABY: W 2016 roku powitali również swojego biologicznego syna Joshuę (po lewej)

Heigl opuściła program w następnym roku, aby realizować role filmowe, ale po odniesieniu dużego sukcesu w komediach takich jak Wpadka, którą skrytykowała jako „trochę seksistowską” i 27 sukienek, jej inne projekty ekranowe były bez haczyk Poziom jest, jeśli nie kompletną porażką, w kasie.

Stara się także uciec przed swoją negatywną reputacją – którą na niektórych forach opisuje jako „najbardziej znienawidzoną aktorkę w Hollywood”.

Katherine niedawno wróciła i gra obecnie w serialu Netflix Firefly Lane, który został niedawno wznowiony na drugi sezon.