Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kawaler: James Weir podsumowuje zakończenie | Jimmy wybiera Holly i wyrzuca Brocka

Finał kawalera zakończył się boleśnie dla obu finalistów. Teraz jeden z nich stoi przed niekomfortową przyszłością. James Weir podsumowuje.

Kawaler osiąga trudny, długo oczekiwany finał w czwartkowym finale, kiedy rodzice Jimmy’ego jeżdżą na łyżwach obu finalistów na kilka godzin przed wydaniem ważnej decyzji, a pogrążona w żałobie wicemistrzyni jest przetaczana w ciemności, po skalistym terenie, jak ma na sobie. obcasy.

To zakończenie można trafić lub chybić. Seria była Cierpi na rekordowo niskie stawki Szefowie Network Ten nawet skrócili o tydzień planowany ośmiotygodniowy bieg, aby wkrótce go zakończyć. To sprawia, że ​​myślimy o prostszym czasie – na przykład kiedy Miodowy borsuk podwójnie rzuca obie dziewczyny W końcu sam wrócił do domu. Naprawdę nie doceniliśmy tego tak bardzo, jak powinniśmy.

Producenci muszą dziś wieczorem postawić na całość, aby zakończyć ten szum. ich rozwiązanie? Rodzice rządzą. Sygnał powolnego klaskania. Minęło trochę czasu, zanim wszystko zaczęło działać, ale w końcu wykonali swoją pracę z rządzącymi rodzicami. Kredyt, w przypadku którego należy się kredyt. Nie trzeba dodawać, że rządzący rodzice rodzą i będą teraz musieli znosić bardzo niezręczne interakcje z kobietą, którą wybiera ich syn.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

W tym celu wszyscy wybieramy się w przyjemną podróż na Terytorium Północne jako lekarstwo na nasze cierpienie w tak nudnym sezonie. Głos wtrąca się, aby pomóc nam przyspieszyć podróż Jimmy’ego. — Czy zakocha się w kochającej zabawę, spontanicznej Brooke? A może to zabawna i wyrafinowana Holly, która zmiata go z nóg?

Ktokolwiek napisał scenariusz lektora, był dość kreatywny w posługiwaniu się przymiotnikami używanymi do opisywania dziewczyn. ostrokrzew wesoły? Jakie zabawne rzeczy kiedykolwiek zrobiłeś? Czy widzieliśmy przykład jej zabawy? Czy są ujęcia, jak tańczy na ulicy z nieznajomymi lub zaprzyjaźnia się z przypadkowymi ludźmi w kolejce do samoobsługi w Coles? Osoba energiczna zrobi jedno i drugie.

i potok – wszystko sama? Dziewczyna mówi Jamiemu, że chce, aby porzucił karierę lotniczą i znalazł pracę, która będzie działać między dziewiątą a piątą, od poniedziałku do piątku, aby mogli oglądać. dźwięk Razem na kanapie każdego wieczoru plotkują o tym, jak niesamowita jest definicja ramion Soni Krueger. Bardzo niesforny i niepohamowany!

READ  Najlepsze gry przygodowe wszechczasów typu wskaż i kliknij

Mówiąc o Brooke, znaleźliśmy ją idącą przez pole w zamszowych butach do kolan.

Pierwszym zadaniem jest skłonienie dziewczynek, by po raz ostatni zmierzyły się z rodziną Jimmy’ego. Cieszymy się, że mama Jimmy’ego, Susie, wróciła. Kochamy Suzy. Jest psychologiem klinicznym o sprytnych obserwacjach i eleganckim zamiłowaniu do mody. Naprawdę przestronny. Właśnie oglądałem z nią program.

W każdym razie Brock najpierw się poruszył i jest przerażony. Mówi, że miała w przeszłości problemy z rodzinami partnerskimi i martwi się, że będzie trochę OTT.

„ty też być Na pustyni nosimy zamszowe buty do kolan – wzdychamy.

Bierze głęboki oddech, odnajduje swoje centrum i naprawdę uspokaja się przed wejściem na rodzinny brunch. Huh. To może nie być tak intensywne.

No dobrze, może zaaklimatyzujesz się, gdy rozmowa zacznie płynąć.

„Na naszej ostatniej randce zorganizowałam dla nas wspólne spa, bo chciałam, żeby zobaczył więcej Seksualny obok siebie.

Suzy odciąga Brooke na prywatną rozmowę. świetny. To eliminuje presję, że Brooke musi występować dla całej rodziny. To okazja, by dać z siebie wszystko.

„Czasami mogę być trochę czepliwa i przeraża mnie to, że nie zamierzam sobie z tym poradzić i że będę się zmagać” – ujawniła harmonogramowi pracy Jamiego, zanim całkowicie się zerwała. „Jestem bardzo uduchowiony, jeśli chodzi o tego rodzaju rzeczy. Jestem bardzo uduchowiony i czuję się tak To powinno być. „

Producenci uzyskują licencje artystyczne w postprodukcji i nagrywają całą tę scenę z naprawdę przerażającą muzyką fortepianową.

Brooke uważa, że ​​udało jej się na tym czacie. „Myślę, że współistniejemy jak płonący dom!”

Hmmm. interesujący. Jakieś pomysły, Suze?

„Jest bardzo przyczepna” – mówi Suze. „I to jest bardzo intensywne. Myślę, że będzie to dla niego wyzwanie. W rzeczywistości będzie to wyzwanie dla mnie. Tylko… ten poziom, um… intensywność. Zbytnie czepianie się go odepchnie”.

READ  Polski Festiwal w kościele św. Stanisława i 20 innych atrakcji w Cleveland w ten weekend

W końcu ktoś to powiedział. Suze, twoja uczciwość i dobre wyczucie mody odświeżają.

Dalej, Holly. Ostatnim razem, gdy spotkałem siostrę Jimmy’ego, nie skończyło się to dobrze. Została wyróżniona przez inne dziewczyny jako dwulicowa i tutaj z niewłaściwych powodów. Siostra Jimmy nie odpuszcza. Podobnie jak ojciec Jimmy’ego.

Gdy Holly odsuwa się od słuchu, tata pochyla się nad resztą stołu i wylewa swoje prawdziwe myśli.

„Słuchaj, moje uczucie, myślę, że jest naprawdę ładną dziewczyną. Nie sądzę, że jest odpowiednią dziewczyną dla Jimmy’ego.”

Cóż, tato Jimmy’ego, chociaż szanujemy twoją opinię, jesteśmy naprawdę zainteresowani tym, co Suze ma do powiedzenia. Sue, daj nam to od razu.

„Myślę, że Brooke jest bardzo czepliwa i myślę, że ta dynamika będzie problematyczna” – mówi. – Myślę, że powinieneś wybrać Holly.

Pow. Więc ojciec i siostra nie lubią Holly. A Suze nie lubi Brocka. Co za połączenie.

Teraz mogą zrobić tylko jedno:

Zanim dojdziemy do ostatecznej decyzji, producenci próbują namówić nas na jeszcze dwie randki.

„To sprawia, że ​​jajniki drżą!” Brooke śmieje się, gdy leci po niebie z Jimmym balonem na gorące powietrze.

I z tym od razu zdecydowaliśmy, że nie możemy już tego znieść.

Proszę o ostateczne decyzje!

Jest północ w NT i samochód 4WD Brooke zaczyna się pojawiać jako pierwszy. Kołysząc się przez czerwoną ziemię i gruz w kierunku mężczyzny, w którym zakochała się do szaleństwa. W chwili, gdy Jimmy zaczyna mówić, znamy odpowiedź.

– Wpuściłeś mnie do swojego szalonego, małego świata, a ja kochałem każdą jego sekundę – szepcze. „To było po prostu niesamowite”.

Buuuuuuuuuu?

„Kiedy rozmawialiśmy o przyszłości, zawsze było nam ciężko. Jesteś doskonały pod każdym względem i nigdy nie chcę cię zmienić. Ale jesteśmy dwoma różnymi ludźmi. I to łamie mi serce, ale muszę się pożegnać. ”

READ  Kendrick Lamar zatrzymuje się w Detroit + BruceFest ciągnie dostawę na imprezie w Detroit

Brock zrujnowany. To smutne, że nie widzieliśmy go w jednym z tych finałów od czasów Matty J czy Nikki.

Chwilę powstrzymuje płacz tylko po to, by zadać jedno pytanie.

„Dlaczego to zrobiłeś tutaj? Dlaczego tutaj? W Alice Springs?” błaga o odpowiedź.

Na początku myślimy, że pójdzie nieuczciwie i Staje się zgorzkniały i hałaśliwy jak Abby Kilka lat temu, ale to się kończy.

Jimmy wzdycha. „Szczerze, nie miałem pojęcia, w jakim kierunku chcę iść i dużo o tym myślałem i… było dla nas wiele niewiadomych. I…”

Brock to tnie. „Nie było wielu niewiadomych” – pociąga duży nosem i trzyma wysoko głowę. „Może to nie dla mnie. Ponieważ potrzebuję kogoś, kto podejmie ze mną ryzyko. Zagrożenia. „

Pomiędzy jazdą na łyżwach Suze, a potem pokazaniem jej w telewizji, Brooke miała ciężki dzień. Ale jest coraz gorzej. Płacząc i pielęgnując złamane serce, musiała wrócić do 4WD przez ciemność i skalisty teren w szpilkach.

W 4WD kamera jest trzymana w ręku, a ujęcia są naprawdę ostre i gotowe, co dodaje surowych wibracji. Brooke próbuje powstrzymać łzy, prezentując monolog na tylnym siedzeniu, ale 4WD przyspiesza nad rowami i wybojami, a jej twarz nadal uderza w zagłówek siedzenia przed nią.

Uważamy więc, że to oznacza, że ​​Holly jest zwycięzcą! Jamie mówi jej, że to ona chce każdego wieczoru wracać do domu i gotować z nią posiłki w ramach abonamentu. Prawie Szekspir.

Och, i ostrokrzewu? Nie myśl za dużo o obelgach, które ojciec i siostra Jimmy’ego powiedzieli o tobie za twoimi plecami. Jesteśmy pewni, że w końcu cię pokochają.

ŚwiergotI Serwis społecznościowy Facebook: cześćjamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:James Weir Streszczenie