Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kevin Costner ujawnia tajną obietnicę Whitney Houston

Kevin Costner ujawnia tajną obietnicę Whitney Houston

Whitney Houston zawsze może liczyć na Kevina Costnera, który będzie jej „wyimaginowanym ochroniarzem”.

Costner pojawił się 3 czerwca w odcinku The Dax Shepard Show Ekspert ds. krzeseł podcast, w którym wspominał kręcenie hitowego filmu w 1992 roku Ochroniarz Wraz z Houstonem, który zmarł w 2012 roku w wieku 48 lat. Powiedział, że od początku wiedział, że powinna zagrać z nim w filmie.

„Podobało mi się. To nie jest taka gigantyczna łamigłówka” – powiedział Costner. ludzie. „Więc wiedziałem, że to musi być ona”.

I nie ograniczało się to do Yellowstone Zagrał kochankę i ochroniarza Houston w romantycznym thrillerze, ale był także producentem filmu i obsadził ją w roli Rachel Marron.

Powiedział, że reżyser Mick Jackson „bał się” Houston, co zmusiło Costnera do objęcia głównej roli.

„Zacząłem ją reżyserować. «Nie próbowałem zgwałcić mojego menadżera, ale obiecałem jej, że nie będę z nim uprawiać seksu»” – powiedział, odnosząc się do obietnicy złożonej piosenkarce i jej ówczesnemu menadżerowi Clive’owi. Davis, że „zrobi dobro” w filmie, mimo że początkowo słabo radził sobie z widzami.

„To była moja obietnica, którą jej złożyłem. Zawsze miałem zamiar dotrzymywać danej jej obietnicy”.

Costner przypomniał sobie również, jak powiedział Houstonowi, że nie może mieć na planie swojej świty.

„Był moment, kiedy przyszła Whitney i powiedziałam: «Słuchaj, nie możesz mieć świty, ale zaopiekuję się tobą, jeśli jest dla ciebie ktoś ważny»” – okazała się Robyn Crawford — Powiedziałem: „Zabierzmy ze sobą Robyn… Nie mam” [an entourage] „Nie dostałbyś żadnego” – wspomina. – I tak zaczęliśmy.

Crawford była długoletnią asystentką Houston i podobno dziewczyną. Po śmierci gwiazdy potwierdziła, że ​​tę dwójkę rzeczywiście łączył kiedyś romantyczny związek.

Dwie byłe gwiazdy pozostały przyjaciółmi aż do tragicznej śmierci Houston w 2012 roku, kiedy Costner wygłosił na jej pogrzebie 17-minutową mowę pochwalną.

READ  The Voice Australia 2022: Przesłuchanie wstrząsnęło, gdy Jessica Mauboy wykonała „brutalny” ruch, aby zabezpieczyć artystę

„Pracowałem nad tym przemówieniem… i próbowałem zebrać w całość wszystko, co chciałem zrobić, i w końcu stworzyłem to przemówienie” – powiedział Shepherdowi.

„Ktoś powiedział: «CNN jest tutaj i nie będzie miało nic przeciwko, jeśli skrócisz swoje uwagi, bo będą reklamy». Odpowiedziałem: «Mogą to pominąć. Mogą puścić reklamę, kiedy ja mówię. Ja nie». nie obchodzi mnie to.”

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na podejmujący decyzję Zostało powielone za zgodą.