Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiedy można spodziewać się powrotu Nexus Blitz do League of Legends?

Kiedy można spodziewać się powrotu Nexus Blitz do League of Legends?

Gracze League of Legends mają powód do świętowania, ponieważ film dewelopera Riot przedstawia najnowszą akcję. Zmiany nadchodzące w tytule są ekscytujące i obejmują wszystko, od ulepszeń przedmiotów po wskrzeszenie trybu Arena i długo oczekiwany powrót Nexus Blitz. Ponadto zmieniony zostanie także system oceniania gry.

Starszy programista Riot Brightmoon potwierdził powrót Nexus Blitz, który ma nastąpić pod koniec 2023 r. Ostatni raz tryb gry widziano w 2018 r., a jego iteracja miała miejsce w 2020 r. Potwierdził, że rzucił światło na tę kwestię.

„Teraz wiemy, że zajęło to dużo czasu, zwłaszcza że obiecaliśmy wam, że zobaczymy Nexus Blitz w 2022 roku, ale nie dotrzymaliśmy słowa”.

W tym artykule omówimy wszystkie szczegóły dotyczące powrotu Nexus Blitz do League of Legends i oczekiwanych zmian.


Nexus Blitz powróci do League of Legends po trzech latach

Fani niepokoją się powrotem Nexus Blitz pomimo niedawnej popularności trybu Areny 2v2v2v2. Pierwotnie wprowadzony na rynek w lipcu 2018 r., eksperymentalny i wstępny tryb gry pojawił się ponownie w czerwcu 2020 r. z nową grafiką i różnymi ulepszeniami.

Riot obiecał przywrócić grę na ograniczony czas w 2022 r., ale ostatecznie nie doszedł do skutku, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów.

Riot Brightmoon oficjalnie ujawniło, że Nexus Blitz powraca do League of Legends Październik 2023 przez pięć tygodni. Jeśli chodzi o zmiany w rozgrywce, potwierdził:

„Rozgrywka jest taka, jaką ją zapamiętaliście, z kilkoma poprawkami uwzględniającymi zmiany od czasu jej ostatniego pojawienia się, takie jak zaktualizowane elementy dżungli”.

Zatem rozgrywka w Nexus Blitz nie ulegnie zasadniczym zmianom, chociaż możemy zauważyć pewne zmiany w przedmiotach do dżungli, ponieważ podstawowe elementy LoL są teraz bardzo różne od wersji z 2020 roku.

READ  Gry, które pojawią się w marcu, którymi powinieneś się ekscytować

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z rozgrywką, bitwa 5 na 5 toczy się w Nexus Blitz, w którym występują zmienne wydarzenia, podczas których gracze rywalizują o wzmocnienia. Następnie, gdy zegar wybije 18 minut, przeciwne Nexusy przygotowują się do starcia i tylko ten, który przeżyje, wygrywa.