Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiedy Regidrago pojawi się w Pokemon GO?

Gracze Pokemon GO, którzy widzieli zapowiedź sezonu Rising Heroes, mogli z daleka zauważyć Regidrago i Regieleki. Na zawołanie Niantic ogłosiło, że dwaj ostatni legendarni tytani torują sobie drogę do mobilnego tytułu.

W szczególności Regidrago zacznie pojawiać się jako najnowszy boss Elite Raid 11 marca 2023 r. o godzinie 11:00, 14:00 i 17:00 czasu lokalnego.

Elitarne rajdy to jeden z najtrudniejszych formatów rajdów w grze. Zdalnych przepustek Raid nie można używać do udziału w nich, a bossowie premium są niesamowicie potężni nawet w porównaniu z ich pięciogwiazdkowymi i sześciogwiazdkowymi odpowiednikami.

Jeśli trenerzy chcą pokonać i schwytać Regidrago, będą potrzebować niesamowitej grupy bitewnej i trenerów Pokemon GO, którzy im w tym pomogą.


Co warto wiedzieć przed walką z bossem Elite Raid Regidrago w Pokemon GO

Jako boss w Elite Raid, Regidrago jest jeszcze bardziej niesamowity niż zwykle w Pokemon GO (Zdjęcie za pośrednictwem u/D3sprite/Reddit)

W głównej serii Pokemon Regidrago jest pojedynczym stworzeniem typu Dragon i to samo dotyczy Pokemon GO.

Jako kieszonkowy potwór typu smoka, Regidrago będzie słaby na ruchy wróżek, lodu i smoków. Aby mieć największe szanse na sukces w Elite Raid, trenerzy będą chcieli skupić się wyłącznie na tych trzech typach kontr. Należy jednak zauważyć, że większość stworzeń typu Smok jest słaba na własne ruchy Smoka, więc Regidrago może być w stanie równie skutecznie przeciwdziałać Pokemonowi gracza.

Jeśli jednak trenerzy skoncentrują swoją strategię bitewną na używaniu pokemonów i ruchów typu lodowego i baśniowego, powinni mieć łatwiejszy czas z Regidrago. Ten boss z pewnością zadaje dużo obrażeń, ale zostanie to zminimalizowane w porównaniu z tym, jak sprawy mogłyby się potoczyć, gdyby gracz Pokemon GO użył innych kombinacji drużyn.

Dodatkowo, zanim trener Pokemon GO podejmie się elitarnego rajdu, musi zaopatrzyć się w jak najwięcej przedmiotów leczniczych. Bossowie najazdów w tym formacie mogą zadawać ogromne obrażenia, nawet jeśli Pokemon opiera się początkowym obrażeniom. Mdlenia członków grupy bojowej gracza są dość powszechne. Jednak dzięki dużej ilości mikstur i wysokiej jakości przebudzeń gracze mogą odebrać kopię zapasową swoich kieszonkowych potworów i szybko wysłać je do bitwy.

Oprócz posiadania odpowiedniego Pokemona i dobrego zapasu przedmiotów, dobrym pomysłem jest również zebranie jak największej ilości Mega i Pierwotnej Energii przed rozpoczęciem bitwy. Elitarni bossowie Raid nie są dokładnie wyluzowani w Pokemon GO, ale walka od stóp do głów z przeciwnikami Mega-Evolved lub Primal Groudon / Kyogre może radykalnie przechylić szalę na korzyść gracza.

Z pewnością może być trudno zebrać energię dla konkretnego kieszonkowego potwora, w zależności od aktualnej osi czasu wydarzenia. Jednak posiadanie jednego lub dwóch mega/pierwotnych Pokemonów jest bardziej korzystne niż brak żadnego.

Przy wystarczającym przygotowaniu i kilku innych trenerach, którzy pójdą w ich ślady, gracze mogą pokonać Elite Raid w Regidrago i mieć szansę na zdobycie go.

Nie jest jasne, czy Niantic planuje wprowadzić Legendarnego Tytana typu Smoka do innych aspektów gry w przyszłości, czy też pozostanie głową Elite Raid i będzie się pojawiał i znikał z gry. Miejmy nadzieję, że to pierwsze jest prawdziwe, aby więcej trenerów miało szansę schwytać potężne stworzenie na własny użytek.

edytowany przez
Rachel Semeleh


READ  Zabawna, ale „niegrzeczna” lekcja pilatesu, która sprawiła, że ​​poczułem ból