Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ten oszałamiający papierowy model Elden Ring odtwarza Leyndella

Ten oszałamiający papierowy model Elden Ring odtwarza Leyndella

Kennetha Shepherda

Wysłane 2 godziny temu: 7 marca 2023 o godzinie 3:10

myślałem Pierścień Eldena to trudne? Skrupulatne próby odtworzenia jednej ze słynnych lokalizacji w grze z papieru są trudne. Ale taki też jest artysta Sky Brixson Zrobił to, gdy wykonał model Leyndell Royal Capital z papieru, wykałaczek, wełny i innych składników w zmniejszonej skali.

Burkson samodzielnie zamieścił zdjęcia gotowego produktu Świergot I Instagram A detale są bardzo ładne. Od delikatnie rzeźbionych budynków po zarośnięte korzenie, które je otaczają, jasne jest, że w odtworzenie Królewskiej Stolicy Leyndell włożono wiele uwagi.

Podczas gdy forma oddaje tożsamość wizualną Pierścień Eldena Lokalizacja, wnosi też trochę atmosfery. Burkson zbudował również światło, takie jak Erdtree, które jest umieszczonym w nim gigantycznym świecącym drzewem Pierścień Eldenaotwarty świat. W całym kawałku są inne światła, które są umieszczone w różnych sekcjach, aby wyglądały jak płonące płomienie. Tak więc szczegóły dotyczą nie tylko rzeźby budynków i kamienia, ale także uchwycenia istoty miejsca.

Model origami składa się z papieru, półprzezroczystej żywicy, lipy, wykałaczek, drutu kwiatowego, wełny i liści herbaty, a wszystko to na drewnianej podstawie, mówi Burkson. Jeśli chcesz zobaczyć to piękno w swoim domu, przykro mi, że przebiłem twoją bańkę, ale to nie jest na sprzedaż. Po miesiącach pracy Borkson mówi, że model Royal Capital Leyndella jest Idź do jej domu na zawsze.

Chociaż nie możesz mieć pięknego dzieła Burksona na swojej półce, Pierścień Eldena Fani mają na co czekać, ponieważ FromSoftware w końcu ogłosiło nadchodzące DLC do gry Cień chciał. Chociaż niewiele wiadomo na temat tego nowego dodatku, istnieją powody, by sądzić, że zagłębi się on głębiej w postać Miquelli, o której wspomniano w głównej grze, ale nie widziano jej wcześniej.