Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

klon jako kolor przekracza –

klon jako kolor przekracza –

Wprowadziliśmy na rynek zupełnie nowy J. Rockett Audio Designs Archer Select w studiu, jest to jednostka inspirowana Klon Centaur z kilkoma dodatkowymi funkcjami.

Przejrzyj nazwę, projekt logo i układ Projekty akustyczne J. Rocketta Archer Spec, można by pomyśleć, że to klon Klon, lub jak to nazywają w biznesie, „overdrive w stylu k” – ale z dodatkowymi funkcjami, które czynią go wyjątkowym.

J. Rockett Audio Designs produkuje swoje ciężkie pedały w Południowej Kalifornii od 2008 roku, koncentrując się głównie na przesterowaniu, ale oferując również modulację, opóźnienie, pogłos, pogłos i zasilacze.

Nie jesteśmy przeciwni Klons – prawnicy bluesowi na całym świecie potrzebują drogich pedałów do gitary – a reszta z nas może żyć szczęśliwie w świecie klonów, Klon stworzył KTR i wiele innych form, które prosperują i mnożą się.

Najlepiej jest spojrzeć na legendy oryginalnego Klon Centaur, aby uzyskać trochę perspektywy na te rzeczy i dlaczego istnieje kwitnący rynek kopii i odmian poza nimi.

Stworzony przez Billa Finnegana w 1994 roku, Klon Centaur to ciekawy i subtelny projekt, którego udoskonalenie zajęło mu około 4 lat. Można to podsumować jako swego rodzaju standardowe wzmocnienie wzmacniacza operacyjnego za pomocą klipsa z diody germanowej, który w zasadzie daje wzrost wydajności z kilkoma ładnymi harmonicznymi na górnym końcu pokrętła wzmocnienia – jak granie na gitarze w pozycji pionowej w przewymiarowanej tubie subwoofera, ale nieco bardziej wyraziste.

Niedobór oryginalnych pedałów i wygląd oryginalnych płytek drukowanych dodały mistyce urządzenia; Obecnie możesz kupić autentycznego Złotego Centaura online za maksymalnie 15 000 USD, jeśli chcesz. Przemyślenia Bella na ten temat są zawarte w jego tańszej, bardziej dostępnej wersji do masowej produkcji, KTR – „Proszę pamiętać: głupie dźwięki, które obrażają tak wielu, nie są moim dziełem”.

READ  NVIDIA GeForce RTX 4090 zapewnia dużą grę, ale może też tworzyć i zasilać

Dzięki Archer Select otrzymujesz pedał, który jest w zasadzie jednym z tych oryginalnych, klasycznych Klonów, ale zauważysz dodatkowe pokrętło na górze standardowych ustawień wzmocnienia, tonów wysokich i wyjścia. Główną różnicą między tym a wszystkimi innymi modułami jest możliwość wyboru opcji wykończenia. Archer ma 7 różnych typów diod odcinających do wyboru, aby dać naprawdę stary dźwięk opcji.

Zaczyna się domyślnie od germanowej diody Mullard OA10, następnie za pomocą przełącznika Clipping i dodatkowego przełącznika nożnego można wybrać dowolny z tych różnych układów diod. Wyłącz go, a wrócisz do Mullarda, włącz go, a usłyszysz inną diodę selektora. To świetny sposób, aby usłyszeć różnicę między tymi rzeczami, gdy zaczniesz zarabiać.

Kolor klonu

Tryby odcięcia zaczynają się od diod germanowych, przez kilka diod 1N34a jak w oryginalnym Klonie, do kilku sowieckich par, a na koniec para lub diody czerwone. Wszystkie robią słyszalną różnicę”, chociaż niektóre są bardziej subtelne niż inne. Otworzyliśmy go nawet, aby spojrzeć na tył tego czegoś, gdzie widać wszystkie wystające diody. fajny jak!

Jest też dodatkowe wyjście jack – jest to wyjście bezpośrednie z wbudowaną symulacją głośników – a przełącznik powyżej to podnośnik podłogi, aby uniknąć problemów z przydźwiękiem. Dzięki temu możesz łatwo podłączyć go bezpośrednio do interfejsu nagrywania i nie musisz myśleć o wkładaniu go, aby uzyskać odpowiednią impedancję i wydaje się pasować, jeśli masz ochotę na ten styl.

pedał koloru

J Rockett Audio Designs Archer Select, wersja maxi Klon Centaur z 7 wybieralnymi sekcjami cięcia, aby wyróżnić się na tle świata reprodukcji, a także wbudowanym wyjściem DI z symulacją wzmacniacza.

To wytrzymały serwonapęd, który ma naprawdę ciężką stalową obudowę, którą można łatwo przełożyć przez przednią szybę, nie przywróci ci około 15 000 $ za oryginalny klon lub niedawno reklamowany lampowy Overdrive Digitech Bad Monkey, który wzrósł z 50 Dolary dla ludzi szukających 10 000 $, gdy facet z JHS pokazał, jak to wygląda dokładnie tak, jak oryginalny Klon. A wszystkie mają tylko jeden zestaw diod. nudny!

READ  Oto zapowiedź pierwszej karty graficznej Intel Arc Desktop

Archer Select kosztuje około 520 dolarów australijskich i jest dostępny we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Aby dowiedzieć się więcej o Archer Select firmy J. Rockett Audio Designs, odwiedź ich stronę internetową Rockettpedals.com