Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyprzedaż na Amazon przenosi modele Kindle Scribe na nowy poziom

Wyprzedaż na Amazon przenosi modele Kindle Scribe na nowy poziom

Jeśli byłeś zainteresowany wypróbowaniem Kindle Scribe, pierwszego tabletu e-ink firmy Amazon, teraz może być dobry moment, aby rozważyć skok. Każdy model z Amazon Kindle Scribe ma obecnie 17 procent zniżki Dla abonentów Prime – największa wyprzedaż, jaką do tej pory widzieliśmy. Ta niższa cena przynosi Kindle Scribe 16 GB z podstawowym rysikiem (najtańsza opcja) spadła z 340 USD do 283 USD.

Amazonka

Tablet z e-atramentem umożliwia dodawanie karteczek samoprzylepnych do ulubionych książek za pomocą czterech różnych stylów pędzla i pisanie na papierze zwykłym, w kratkę lub w linie. Możesz także podłączyć Microsoft Word lub pobrać plik PDF do oznaczania. Prawie nie ma problemów z czasem odpowiedzi podczas pisania w różnych dokumentach, jeśli w ogóle.

Kindle Scribe jest dostępny w trzech rozmiarach: 16 GB, 32 GB i 64 GB. Każdy z nich jest wyposażony w pióro Premium, podczas gdy tańsza opcja 16 GB oferuje opcję pióra podstawowego. Oba pióra służą do pisania po urządzeniu, są przyczepione magnetycznie z boku i działają bez konieczności ładowania. Pióro Premium ma na wierzchu gumkę i przycisk skrótu do takich funkcji, jak wyróżnianie i tworzenie karteczek samoprzylepnych.

the 16 GB z piórem Premium Spadł z 370 USD do 307 USD. W przypadku większych modeli pamięci masowej, Pisarz Kindle 32 GB wynosi 325 USD, w porównaniu z 390 USD i model 64 GB 350 USD, w porównaniu z 420 USD. the Pakiety Kindle Scribe Ona też jest na sprzedaż. Począwszy od 323 USD, dodają do zakupu składaną osłonę i zasilacz.

  • Sprzedaż Amazon Kindle Writer członkom Prime

READ  Platforma Eureka zwiększa czułość zwykłych czujników