Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta prosi o zmianę miejsca w samolocie i przez resztę lotu jest narażona na „brudne spojrzenia” i „smutny” pasażer

Kobieta prosi o zmianę miejsca w samolocie i przez resztę lotu jest narażona na „brudne spojrzenia” i „smutny” pasażer

Dramat samolotu przyciąga uwagę w mediach społecznościowych, a komentatorzy komentują kwestię, która wydaje się często widywana w powietrzu.

Według raportów 20-latka podzieliła się w ten weekend na Reddicie wrażeniami z podróży, które wywołały już ponad 1500 reakcji na jej trudną podróż. Fox News.

Kobieta, która określiła siebie jako 22-letnią, napisała: „Wczoraj leciałam samolotem i zauważyłam kogoś na moim siedzeniu”.

Powiedziała, że ​​mężczyzna, być może po czterdziestce, „siedział obok swojej żony i córki”.

Zatem „Poprosiłem go, żeby się przesunął, ponieważ siedział na miejscu, które specjalnie zarezerwowałem i za które zapłaciłem więcej (najwygodniej jest mi siedzieć na miejscach przy przejściu)” – dodał autor Reddit w r/ita subreddit („Czy jestem dziurą”).

Ale to nie zadziałało.

„Nie zgodził się na przesunięcie i poprosił, abym zajęła jego miejsce, czyli środkowe” – napisała użytkowniczka. Losowy Mały Kwiat.

Kobieta powiedziała, że ​​„powiedziała mu, że nie siedzę na środkowych siedzeniach, a on się rozzłościł i wielokrotnie powtarzał, że siedzi obok mnie”. [his] Jego rodzina i to, że linia lotnicza zniszczyła mu siedzenia.

W końcu młoda kobieta powiedziała: „Przyszła stewardesa i zmusiła go, aby usiadł na swoim miejscu”.

Kobieta w mediach społecznościowych szczegółowo opisała, dlaczego podzieliła się swoją historią: „Oto dlaczego czuję się, jakbym znalazła się w dziurze: lot był bardzo krótki (mniej niż 2 godziny), a jego córka wydawała się naprawdę smutna, że ​​jej taty nie będzie Tam.” Siedzi blisko niej, mimo że siedziała z nią matka.

„Przez całą podróż rzucali mi wrogie spojrzenia” – dodała.

„Nie zrobiłaś nic złego” – napisał inny komentator AvidLearning w odpowiedzi na historię kobiety.

Osoba dodała: „Zarezerwowałem określone miejsce nie bez powodu. Mogli zarezerwować inne miejsca. Wycieczka była krótka, więc nawet jeśli dziewczynka była smutna, to nie było tak, że była bez ojca przez dłuższy czas. To także część życia – jej matka tam była i czuła się dobrze. Nie pozwól im się do ciebie dostać.”

READ  Punkt turystyczny ostrzegający przed chaosem

Sam ten komentarz wywołał do niedzielnego popołudnia prawie 4000 głosów „za”.

Inna osoba poparła ten pogląd, zauważając: „Ludzie muszą przestać domagać się miejsc [that] Zapłacili za to inni. Nawet cię nie zapytał. Myślał, że może cię po prostu przestraszyć i pozwolić mu to mieć.

Jak jeden z prowadzących skomentował oryginalny plakat: „Byłbyś wspaniałą osobą, gdybyś zrezygnował z płatnego miejsca – ale nie musisz”. [to do] Więc.”

„Zajmij miejsce przy przejściu. Jeśli jesteś w samolocie, może spróbuję znaleźć ci inne miejsce przy przejściu i zadowolić wszystkich, ale nie zawsze jest to możliwe” – dodała steward.

W rozmowie z Fox News Digital na temat tego typu sytuacji w samolocie, była stewardesa, ekspertka ds. etykiety Jacqueline Whitmore z Florydy, powiedziała: „Jeśli podróżujesz z rodziną (lub nawet jeśli nie), najlepiej wybrać siedziba.” (S) Wcześnie.

„Dzięki temu nie będziesz musiał przeszkadzać innym pasażerom, prosząc ich, aby zamienili się z Tobą miejscami” – dodała. Powiedziała też, że po prostu „nigdy nie wiadomo, co wydarzy się podczas podróży”.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Fox News Zostało powielone za zgodą.