Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta z Kalifornii musiała zmienić nazwisko z Devyn na Dev

Kobieta z Kalifornii musiała zmienić nazwisko z Devyn na Dev

Kobieta z Kalifornii twierdzi, że nie może już używać swojego pełnego imienia i nazwiska w Australii po tym, jak odkryła, z czym kojarzy się ono Australijczykom.

Dave'a Halesa Miesiąc temu przeprowadziłem się do Sydney ze Stanów Zjednoczonych, aby się uczyć, i opublikowałem film, w którym dzielę się najważniejszymi rzeczami, które zauważyłem w Down Under.

Szybko uświadomiła sobie, że najbardziej zmieniającą jej życie rzeczą było to, że podczas pobytu w Down Under nie mogła już używać swojego pełnego imienia i nazwiska.

„Nazywam się Devin, ale teraz używam imienia Dave, ponieważ najwyraźniej moje imię w języku australijskim oznacza pakowane mięso” – powiedziała.

„To bzdura, więc przedstawiam się teraz jako Dave”.

Devon, stek z mięsa na lunch z kiełbasy, sprzedawany jest w Australii i Nowej Zelandii. Podaje się go najczęściej na kanapce z sosem pomidorowym lub można go smażyć.

Inni Amerykanie zupełnie postradali zmysły, gdy odkryli, że w Australii ich imię ma zupełnie inne znaczenie.

„Czekaj, mam na imię Devin!” Nie wiedziałam, że tak nazywają mięso na lunch” – ujawniła jedna z osób.

Inny powiedział: „Haha, pakowane mięso”.

Jeden dodał; „Ja też mam na imię Devin i nigdy o tym nie wiedziałem”, a jeden z użytkowników mediów społecznościowych powiedział, że gdy dorastał, uwielbiał kanapki Devon.

Jeden powiedział, że podoba mu się pseudonim „Dave”, a drugi, że miał podobne doświadczenia po tym, jak pewien mężczyzna z Australii podarował mi w ramach żartu świecę zapachową Devon „Bologna”.

Jeden powiedział: „Kiedy byłem dzieckiem, uwielbiałem kanapki Devon z sosem pomidorowym”, a inny dodał: „Cholera, jestem z Bolonii”.

Dave powiedziała, że ​​zauważyła także inne różnice: wielu Australijczyków nosi bieliznę, a ona czuje, że tylko ona nosi stringi.

„Wszyscy noszą szorty sięgające do kolan, co jest dużą rzeczą, a także długie dżinsowe spódnice” – powiedziała.

READ  Polski producent i wydawca gier 1C Entertainment został przejęty przez Tencent

Powiedziała, że ​​wszyscy nazywali się Lachlan, Felix lub Jack – a wielu z nich w komentarzach ujawniło, że nigdy nie spotkali Felixa – a wielu miało tatuaże, kolczyki, barweny lub wąsy.

Dave powiedziała też, że według niej wielu Australijczyków jest wysokich i tosty pojawiają się w każdym menu.

Ale ptaki ją wypędziły, ponieważ stwierdziła, że ​​odgłosy amerykańskich ptaków bardzo różnią się od tego, co słyszała w Australii.

„Ptaki mnie wyrzuciły” – powiedziała, zanim zrobiła wrażenie.