Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta zmuszona do opuszczenia hawajskiej plaży nad bikini małego celu

Amerykańska kobieta trafiła do mediów społecznościowych po tym, jak została zmuszona do opuszczenia publicznej plaży po tym, jak zrzędliwa matka rzuciła się na nią w jej maleńkie bikini.

Savannah Sims była w słońcu na plaży na Hawajach, kiedy rodzina osiadła na piasku w jej pobliżu i szybko wpadli w kłopoty z dwoma zielonymi kawałkami.

Po usłyszeniu, jak matka mówi swojej partnerce Savannah, że jej kąpiący się „nie czują się dobrze”, skonfrontowała się z plażowiczem i poprosiła ją, aby „wyszła”.

Aby rozładować sytuację, Savannah powiedziała, że ​​wyszła i udokumentowała swoje doświadczenie TIK TokOpisała to jako „najgorsze doświadczenie” i pokazała widzom swoje „naturalne” bikini.

Chociaż wielu zgodziło się, że nie ma nic złego w jej noszeniu, niektórzy stanęli po stronie matki, mówiąc, że „ma rację”.

Związane z: Kontrowersyjne wideo przedstawiające dziecko lub wegetariankę

Savannah wyjaśniła w swoim filmie: „Mamusia zaczyna od powiedzenia swojemu chłopakowi:„ Nie mogę tego mieć ”i„ Nie jest mi dobrze ”.

„Podniosła głowę i spojrzała na mnie, więc zapytałem, czy jest jakiś problem.

„Powiedziała, że ​​nie chce widzieć mojego tyłka i kobiecych części”, powiedziała, mówiąc, że „leżała na moich plecach, więc nie mogła nawet zobaczyć mojego tyłka”.

W tym momencie Savannah odwraca aparat, by pokazać jej szmaragdowozielony kostium kąpielowy.

– Żeby było jasne, to jest to, co noszę. Bardzo normalne, zimne, prawda?

Dodała, że ​​starała się okazywać szacunek dzieciom i zapytała „co chciałbyś, żebym przykryła” – ale była zszokowana, gdy kobieta powiedziała, że ​​chce, żeby odeszła.

Savannah wspomina: „Chciała, żebym wyszedł, a ja powiedziałem, że jestem w drodze”, wyjaśniając, że „wstała i wyszła”, ale spotkanie „zrujnowało” tego dnia.

Film, który został obejrzany prawie milion razy od czasu opublikowania go 11 kwietnia, wywołał w komentarzach kontrowersje dotyczące rozmiaru kostiumu kąpielowego – opinie różniły się.

READ  Boris Johnson przyznaje się do udziału w przyjęciu w ogrodzie na Downing Street w czasie blokady COVID

„Ale to plaża, czego się spodziewasz?” Jeden.

Inny powiedział jej: „Powinna była zostać. Nie zrobiła nic złego”.

„Wtedy zakładasz okulary przeciwsłoneczne i je ignorujesz. Inny facet powiedział:„ Powinni zająć się swoimi sprawami ”.

Ale było kilku, którzy zgodzili się z matką, mówiąc Savannah: „Jej tyłek nie jest zasłonięty”.

Jeden z użytkowników powiedział: „Mogę sobie tylko wyobrazić, że znajdując się pod pewnymi kątami, pojawią się również inne rzeczy”.

Inny powiedział: „To jest naprawdę małe bikini”.

Inni poprosili Savannah, aby ujawniła, gdzie należeli „mili” kąpiący się, a ona odpowiedziała, że ​​kupiła je w Target.

Podczas gdy niektórzy wskazywali, że problem nie dotyczył tak naprawdę stroju kąpielowego, ale raczej turysta był celem miejscowych.

„Wiele osób nosi bikini mniejsze od twoich, ponieważ jesteś turystą” – powiedział jeden z komentatorów.

„Dorastałam na Hawajach i to bikini jest bardzo skromne w porównaniu z tym, co noszą dziewczyny w moim liceum” – zgodził się inny.

„Naprawdę nie lubimy turystów, ale to pomyłka miejscowych, przepraszam.” Inny napisał: „Tutejsze dziewczyny noszą dokładnie to samo”.

Kontynuuj rozmowę Osadź tweeta | [email protected]