Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolejne 24 godziny są krytyczne pośród 6 nowych przypadków Covid-19

Nowe krajowe przypadki COVID niepokoją Melbourne. Zdjęcie: NCA NewsWire / David Crosling

Mieszkańcy Wiktorii zostali ostrzeżeni o przyszłych ograniczeniach dotyczących Covid po tym, jak stan opublikował sześć nowych domowych infekcji.

Pełniący obowiązki premiera James Merlino powiedział w środę rano, że najbliższe dwadzieścia cztery godziny będą kluczowe i że władze „nie mogą wykluczyć dalszych środków”.

Urzędnicy zidentyfikowali 301 bliskich kontaktów z grupy Northern Suburbs, z których dotychczas 80 z nich uzyskało wynik negatywny.

Przeczytaj następujące

Merlino powiedział również, że „właśnie dowiedzieli się” o dodatkowym lokalnym przypadku, co oznacza, że ​​stan opublikował w środę sześć nowych infekcji.

Miasto jest w pogotowiu po tym, jak w tym tygodniu odkryto kilka lokalnych przypadków koronawirusa, ostrzegając osoby, które odwiedziły mecz piłki nożnej MCG.

Wiktoriańskie władze zdrowotne wysłały późną nocą aktualizację ostrzegającą dziesiątki tysięcy fanów, że mogą zostać zarażeni.

Sprawa znajdowała się w strefie 4, poziom 1 w Great South Coliseum (koniec pawilonu Ponte Road).

Następne 24 godziny zostały opisane jako krytyczne.  Zdjęcie: NCA NewsWire / David Crosling
Następne 24 godziny zostały opisane jako krytyczne. Zdjęcie: NCA NewsWire / David Crosling

Victoria Health powiedziała, że ​​osoby siedzące w Strefie 4, Poziom 1 – ci, którzy mają zatokę między M1 a M16 na swoim bilecie na mecz – otrzymają bezpośredni kontakt z poradami dotyczącymi testów i izolacji do negatywnych. Możesz wyświetlić mapę w Jest tu pełno.

Pojawiły się obawy, że wirus może rozprzestrzenić się również na obszarze wokół prowincjonalnego miasta Bendigo.

Osoba, która uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa, później odwiedziła tam fryzjera w weekend.

Każdy, kto był w salonie fryzjerskim Bendigo Hairfolk przy 33 Williamson Street w dniu 22 maja, między 9.40 a 10.10, musi zostać przebadany i odizolowany, aby uzyskać wynik ujemny.

Bendigo znajduje się 160 km na północny zachód od Melbourne, a podróż trwa około dwóch godzin.

Wystąpił również alert dla pobliskiego miasta Axedale, gdzie osoba, która później uzyskała wynik pozytywny, pracowała w porze lunchu w lokalnym barze.

Nadchodzi więcej.

Przeczytaj następujące

Komentarze

Możesz teraz wyświetlić całą historię komentarzy, klikając łącze Moje komentarze na liście subskrybentów w prawym górnym rogu każdej strony. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Komentarze czytelników na tej stronie są moderowane przed publikacją, aby promować ożywioną, ale obywatelską i pełną szacunku debatę. Zachęcamy do komentarzy, ale ich wysłanie nie gwarantuje publikacji. Możesz przeczytać nasze przewodniki po komentarzach Tutaj. Jeśli uważasz, że komentarz został odrzucony przez pomyłkę, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected], a my zbadamy sprawę. Pamiętaj, aby podać adres e-mail, którego używasz do logowania, abyśmy mogli poprawić Twój komentarz.