Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kontrowersyjny smak ciasta wywołuje zamieszanie

Kontrowersyjny smak ciasta wywołuje zamieszanie

Ciasta to coś, co traktuje się bardzo poważnie bez względu na to, gdzie się znajdujesz – a jedna ze stacji benzynowych w Nowej Zelandii podchodzi do tego bardzo poważnie.

Nowe dane Australijskiego Biura Statystycznego pokazują, że wydatki na pasztety mięsne w przeliczeniu na mieszkańca spadły. Statystyki pokazują, że wydatki na paszteciki mięsne spadły o 80 milionów dolarów w porównaniu z danymi dotyczącymi blokady związanej z pandemią COVID-19 w 2021 r. w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Nowozelandzka sieć stacji paliw Z Energy wprowadziła na rynek limitowaną edycję spaghetti bolognese i sernika, spotykając się z bardzo mieszanymi recenzjami.

Niektórzy opisywali nadzienie inspirowane kuchnią włoską jako „niesamowite”, inni nazywali je „obrzydliwym”.

Ciasto spaghetti bolognese, które zawiera również ser, jest obecnie gwiazdą Reddita, ponieważ ludzie gromadzą się na platformie mediów społecznościowych, aby dzielić się zdjęciami i daniami z przekąską.

Spag ball i sernik. Zdjęcie: Energia Z

Choć z nadzieniami do ciast regularnie eksperymentuje się, użytkownicy mediów społecznościowych nie mogą powstrzymać się od zachwytu tym rodzajem nadzienia, wyrażając swoją fascynację wyjątkowym połączeniem smaków.

Jedna z osób skomentowała zdjęcie ciasta: „Sam widziałem ten znak, pomyślałem, że to dziwne, ale byłem trochę ciekawy”.

Inny dodał: „Mam na myśli, że ciasta z makaronem i serem nie są już tak rzadkie, a smak jest jeszcze bliższy tradycyjnemu ciastu”.

Znaleziono jednego z początkujących szefów kuchni, który skomentował: „Jeśli to coś przypomina tost z bykiem spag, który zrobiłem pewnego dnia, to wchodzę w to”.

„To obrzydliwe. Gdzie mogę takie kupić?” dodał początkujący komik.

Inni nie byli tak weseli.
„Naprawdę nie rozumiem tego kraju. To brzmi niesamowicie. Jeśli chodzi o jedzenie, to tak, jakby wszyscy tutaj bali się zjeść jakąkolwiek nową, wyjątkową potrawę” – stwierdziła jedna z nich.

„Kilka tygodni temu rozmawialiśmy w pracy o ciastach i zaproponowałam pizzę. Moi współpracownicy byli przerażeni. Dlaczego? Dlaczego? Tak, lubisz pizzę? Wszystkie te same składniki, ale w innej formie. To kruche ciasto ciasto zamiast ciasta na pizzę.”

READ  Lily Allen mówi o jedzeniu w podcaście Off Menu

Na stacji Z Energy sprzedawane są gofry. Obraz: Alamy

Andy Bird, dyrektor generalny ds. sprzedaży detalicznej w Z, powiedział, że firma nie była zaskoczona, że ​​ciasto wywołało reakcję opinii publicznej.

„Z to wyjątkowe Kiwi i lubimy to odzwierciedlać w tym, co robimy. Naszą misją w przypadku Spag Bol Pie było zainspirowanie klientów klasycznym, nostalgicznym smakiem i ujęcie go w formę ciasta” – powiedział.

„Ponieważ zrobiło się cieplej, opinie naszych pracowników i klientów są bardzo pozytywne. Tak więc, mimo że limitowana edycja ciasta nie jest dla wszystkich, na pewno ma kilku fanów. I kto wie, co wymyślimy dalej .”