Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Koreańskie dramaty, francuskie thrillery i polskie science fiction: 10 najlepszych programów obcojęzycznych na Netflix 2021 (jak dotąd)

Netflix, z oryginalną treścią w języku hindi, angielskimi programami, koreańskimi serialami i nie tylko, może pomóc wielu z nas zachować zdrowie psychiczne w tym roku pandemii, wypompowując szereg treści w niezliczonych ilościach. Ale jedna rzecz, która nie cieszy się zbyt dużym uznaniem, to przedstawianie nam wysokiej jakości treści z całego świata – przeniesienie, które inne platformy wciąż nadrabiają zaległościami. Chociaż Netflix przez lata dał nam jednych z wielkich Europy i Azji (chyba) Ukradnij pieniądze, elito, zadzwoń do mojego agenta, lądowanie na tobie), w tym roku na ekranach naszych transmisji pojawia się cała masa wspaniałych programów telewizyjnych. Tutaj znajdziesz wiele gatunków i stylów narracyjnych z całego świata, w tym ukryte nadprzyrodzone klejnoty horroru z Egiptu i pokazy superbohaterów z Włoch. Po prostu usiądź, weź kilka nachosów i oczywiście okulary do czytania.

Koreańskie dramaty do francuskich thrillerów: 10 najlepszych programów obcojęzycznych na Netflix 2021 r.

1. łubin

Kraj pochodzenia: Francja

Podzielona na dwie połowy sezonów wydanych w styczniu i czerwcu tego roku, ta ekscytująca francuska tajemnica skupia się wokół Asani Diop, której ojciec powiesił się po tym, jak został oskarżony o kradzież, gdy Diop był nastolatkiem. Ćwierć wieku później, zainspirowany książką o złodzieju Arsene Lupinie, Diop postanawia pomścić rodzinę odpowiedzialną za śmierć ojca. Obejrzyj porywający odcinek dziesiąty.

READ  DPS Srinagar zajął drugie miejsce w konkursie filmowym