Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Koroner ujawnia, że ​​„nigdy nie widział” tak przerażającej śmierci jak śmierć 36-latka, którego znaleziono „wtopionego” w sofę

Koroner ujawnia, że ​​„nigdy nie widział” tak przerażającej śmierci jak śmierć 36-latka, którego znaleziono „wtopionego” w sofę

Ostrzeżenie: niepokojące treści

Koroner wezwany w celu zbadania ciała młodej kobiety po tym, jak znaleziono je „stopione” na rodzinnej kanapie, „nigdy wcześniej nie widział takiego morderstwa” – i nadal jest zaniepokojony tym, co zobaczył.

Lacey Fletcher, lat 36, została znaleziona pokryta moczem i odchodami i „umieszczona” w pełnym robaków salonie w domu swoich rodziców w amerykańskim stanie Luizjana w styczniu 2022 r.

Sheila i Clay Fletcher nie wnieśli w tym tygodniu żadnego sprzeciwu w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci w związku z jej straszliwą śmiercią, Poczta nowojorska Raporty.

Jednak dla doktora Ewella Peckhama straszliwa śmierć pozostawiła trwały ślad w jego życiu, opisując tę ​​scenę jako najgorszą rzecz, jakiej kiedykolwiek był świadkiem „w całej swojej karierze”.

„Widziałem tam wszelkiego rodzaju śmierć. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego morderstwa. Nigdy wcześniej nie widziałem człowieka dosłownie torturowanego i pozwolono mu umrzeć za życia” – powiedział dr Peckham. Aktualności.

„Nigdy w życiu tego nie widziałam. … Lacey nie uległa rozkładowi. Zgniła w swoim ciele, w tej dziurze, w tym kanale, na kanapie”.

Prokuratorzy powiedzieli, że Lacey leżała tam w skrajnej agonii przez prawie 12 lat i obwiniali rodziców o zaniedbanie.

W chwili śmierci ważyła 100 funtów (około 45 kg).

Według doniesień u 36-latki zdiagnozowano autyzm, a jej rodzice twierdzili, że odmówiła jedzenia, gdy próbowali ją nakarmić, co spowodowało, że nie mogła wstać z sofy i ostatecznie zmarła.

Co dziwne, poprzednie zdjęcia przedstawiają młodą i bystro wyglądającą Lacey w szkole, gdzie grała w drużynie siatkówki, zanim najwyraźniej po dziewiątej klasie zaczęła uczyć się w domu.

Jej sąsiad, Robert Blades (61 lat), powiedział, że była „po prostu normalnym, zabawnym dzieckiem”, zanim zniknęła z pola widzenia 15 lat temu, po tym, jak jej rodzice powiedzieli, że ona również cierpi na „lęki” i zabrali ją do psychologów. codzienna poczta wspomniany.

READ  Turysta zmarł po upadku z wysokości 90 metrów od popularnego spotu „Stairway to Heaven” na Instagramie w Austrii

Doktor Peckham powiedział, że wciąż próbuje przetworzyć przerażającą scenę, której był świadkiem, i był przerażony zapachem unoszącym się w domu, jeszcze zanim dotarł do ciała Lacey.

„Kiedy wszedłem, w domu śmierdziało ściekami, szambo i śmiercią” – powiedział.

„Nigdy w życiu tego nie czułem. Miałem do czynienia z rozkładającymi się ciałami. Radziłem sobie z wszelkiego rodzaju śmiercią, rozkładem, czymkolwiek i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem w całej mojej karierze”.

Doktor Beckham powiedziała, że ​​kiedy przybył, jej rodzice byli w domu. Jej ojciec był „pozbawiony emocji”, podczas gdy matka siedziała „z głową między kolanami” i roniła „łzę lub dwie”.

Powiedział, że to, co znalazł w pokoju, zszokowało go i nadal szokuje.

„Do dziś mnie to niepokoi. Jak już mówiłem, widziałem tam śmierć wszelkiego rodzaju. Widziałem śmierć starych ludzi z przyczyn naturalnych. Widziałem samobójstwa, morderstwa, widziałem to wszystko”.

Doktor Beckham stwierdziła, że ​​nie ma dowodów na to, że Lacey była karmiona poza małą torebką twardych cukierków znajdującą się w pobliżu. Powiedział, że w jej żołądku znajdowała się żółta piana z kanapy i kału.

„Więc trzeba to stamtąd zabrać” – powiedział.

Potwierdził także, że według niego rodzice nie mieszkają z córką w domu.

„Nie sądzę, żeby mieszkali w tym domu” – powiedział. „Nie możesz mieszkać w tym domu. Nikt nie może znieść tego smrodu, szczerze mówiąc. Myślę, że coś było obok”.

Jak wynika z dokumentów uzyskanych od Lacey, w chwili znalezienia miała widoczne rany i kości, a za życia była zarażona robakami. codzienna poczta Wskazuje.

Jej rodzice zostali aresztowani w styczniu 2022 roku, po tym jak zwłoki Lacey znaleziono w dziurze w kanapie.

Para, której postawiono zarzuty morderstwa drugiego stopnia, w poniedziałek nie wniosła sprzeciwu w sprawie zmniejszenia zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci.

Fletcherowie przez prawie 18 miesięcy zaprzeczali morderstwu drugiego stopnia po tym, jak dwukrotnie zostali postawieni w stan oskarżenia przez wielką ławę przysięgłych w sąsiedniej Luizjanie.

READ  Kryzys klimatyczny: poziom gazów cieplarnianych osiągnął nowy rekord pomimo blokady, raporty ONZ | emisja gazów cieplarnianych

Groziło im dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia, jeśli zostaną skazani w procesie, który miał się rozpocząć w tym tygodniu.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Zostało tu powielone za zgodą