Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Król Karol nie abdykuje na rzecz księcia Williama, pomimo wyzwań

Król Karol nie abdykuje na rzecz księcia Williama, pomimo wyzwań

Król Karol nie abdykuje na rzecz księcia Williama, pomimo wyzwań

Król Karol nie abdykuje na rzecz swojego syna, księcia Williama i będzie kontynuował tradycję swojej matki, królowej Elżbiety, noszenia korony do końca.

Tak przewidział Patrick Price, który specjalizuje się w odczytywaniu horoskopów i astrologii z tarota.

Twierdzenia Patryka pojawiają się wśród sugestii królewskich ekspertów, że monarcha może ustąpić ze stanowiska następcy tronu, a Wilhelm zostanie królem przed śmiercią.

Twierdzi, że król Karol będzie nosił koronę do końca, pomimo stojących przed nim wyzwań.

powiedział Patryk Ekspresowa Wielka BrytaniaCharles i Camilla będą mieli Słońce (reprezentujące jaźń) w swoim trzecim domu (domu rozumu, intelektu i dziedzictwa), w tym samym czasie co oni.

Może to wskazywać, że rodzina królewska pozostanie bardzo stabilna, zjednoczona i będzie cieszyć się okresem władzy podczas swojego panowania. Ten poziom stabilności i jedności w astrologii może wskazywać na dłuższy okres. ”

Ekspert powiedział dalej: „Istnieje kilka nadchodzących crossoverów, które mogą dać wgląd w sposób myślenia Karola, jeśli chodzi o jego pogląd na przekazanie tronu Williamowi przed śmiercią.

Jednym z takich tranzytów jest tranzyt Plutona przez twój szósty dom.Pluton jest planetą odnowy i może być dobrą planetą do śledzenia czyichś wyborów zawodowych, a szósty dom odnosi się do zdrowia i codziennych zajęć.

„Wejście Plutona do tego domu może oznaczać, że Karol do końca będzie dążył do wypełniania swoich obowiązków i do końca będzie kontynuował po matce tradycję noszenia korony”.

READ  Otwórz oczy, data premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix: odnowiona czy anulowana?