Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Królowa: Pałac Buckingham publikuje niepokojący obraz króla

Pałac Buckingham opublikował nowe zdjęcie królowej podczas niedawnego zaręczyn, a jej zmieniający się wygląd jest nie mniej niepokojący.

Mów co chcesz o Jej Królewskiej Mości, ale ona nie jest kobietą podatną na szokowanie świata.

Nigdy nie miała długiego romansu ze swoim rzekomym instruktorem jazdy konnej (Diana, księżna Walii); Spędziłem wakacje na południu Francji i poszedłem bez bikini (Sarah Ferguson, księżna Yorku i Kate, księżna Cambridge); Jest przedstawiony dość rażąco (książę Karol jest również we Francji); Zakochała się w pracowniku, gdy była jeszcze mężatką (księżniczka Anne) lub pojechała do Las Vegas na benderze i skończyła grając w bilard z grupą nieznajomych blondynów (którzy zmienili księcia Harry’ego).

Jednak w czwartek ukazało się nowe zdjęcie 96-latka, które jest niepokojące.

Na papierze zdjęcie, na którym widać spotkanie króla z gubernatorką Nowej Południowej Walii Margaret Beasley, jest tym samym bardzo nudnym utworem.

Zrobione w dębowym pokoju zamku Windsor, gdzie królowa mieszka teraz na pełny etat, wydaje się, że prawie 6743 inne zdjęcia zostały wydane przez Pałac Buckingham: Jej Wysokość z perłami i wesołą kwiecistą postacią pozdrawiającą znaną postać z lekko chwiejnym, zakrzywionym portretem lub intensywny ukłon.

Nie, to, co jest tutaj naprawdę niezwykłe, to bardzo niepokojący wygląd Jej Królewskiej Mości.

Spójrz na zdjęcie królowej w czwartek i porównaj je ze zdjęciem zrobionym około rok temu, kiedy była premierem Odwiedził Scott MorrisonA różnica jest naprawdę niesamowita.

W ciągu następnych dwunastu miesięcy Jej Wysokość wydawała się wyraźnie bardziej zakrzywiona, o wiele szczuplejsza i wydawała się ogólnie skurczyć.

Przez lata wydawało się, że królowa dokonała niemożliwego i nie postarzała się jak niektóre łóżka w stylu Doriana Graya. (Czy zastanawiasz się, ile obrazów może mieć na ogromnym strychu zamku?)

Dostarczyłem zdjęcia, jak krąży za kierownicą, obserwując jej konie biegające po jej różnych posiadłościach i przysięgając, że będzie uczestniczyć bez jakiejkolwiek pomocy. Krótko mówiąc, wiek nie wydaje się grać uczciwie, jeśli chodzi o 61. sędziego angielskiego. (12. miejsce między Anglią a zjednoczoną Szkocją).

Niedawno w 2020 roku pałac pozwolił fotografowi na nagranie jej filmu wokół Windsor na jednym z jej ulubionych małych kucyków w wieku 94 lat.

READ  Trzy do zobaczenia: Pet Expo, Pro Coro We Breath in Stars i Sean Lacomber

Może to był cały organiczny łosoś, który zjadała, złowiony na jej szkockich posiadłościach, ale bez względu na tajemnicę, królowa wydaje się mieć w sobie żywotność i energię kobiety o kilkadziesiąt lat młodszej od niej.

Łatwo było uwierzyć, że przechytrzy 101-letnią Królową Matkę, która w ostatnim roku swojego życia odwiedziła lotniskowiec w Portsmouth i zaczęła urządzać przyjęcia domowe.

Nawet śmierć „siły i przetrwania” Jej Królewskiej Mości, księcia Filipa w kwietniu ubiegłego roku, choć była dewastująca osobiście, nie wydawała się powodować żadnych strat materialnych.

W maju królowa otworzyła Parlament. W czerwcu gościła prezydenta USA Joe Bidena i jego żonę, dr Jill Biden, wzięła udział w małej grupie Trooping the Color i pojechała na szczyt G7. (Nigdy nie zapominajmy o wspaniałym zdjęciu, które dostaliśmy podczas tej długiej podróży, kiedy używałem miecza do krojenia ciasta.)

Później tego samego miesiąca, kierując się do Szkocji, spotkała się z premier Nicolą Sturgeon, idącą pewnie przez las podczas oficjalnego zaręczyn.

Potem przyszedł czas na Royal Ascot, gdzie królowa jak zwykle wyglądała na znacznie szczęśliwszą niż zwykle.

W lipcu powrócił pokaz koni w Windsor, osobista nirwana Jej Królewskiej Mości, w której uczestniczyła przez wiele dni, nawet jeżdżąc tam samotnie, w różowym miejscu.

Zauważ, że we wszystkich tych sprawach, chociaż prawie nie mogła ustanowić żadnych rekordów prędkości na lądzie, szła sama i pewnie, a jej zwinność zakłócała ​​jej bardzo zaawansowany wiek.

W sierpniu królowa poleciała do Balmoral na swoją zwykłą długą przerwę w szkocką kratę, z doniesieniami, że zabrała na spacer swoje cztery wnuczki z Tindall i Phillips.

We wrześniu wróciła do pracy, a Pałac ogłosił, że weźmie udział w pracowitym październiku.

Wyszła, zainaugurowała szkocki parlament, a później w tym samym miesiącu uhonorowała otwarcie walijskiego parlamentu zwanego Senedd.

Kiedy pojawiła się w Opactwie Westminsterskim, pojawiła się z księżniczką Anną, po raz pierwszy od czasu, gdy przeszła operację kolana w 2003 roku, używając laski. Jednak w tym miesiącu zgromadziła 16 oficjalnych zobowiązań.

Wiedząc, że Staruszek . Magazyn Chcąc nazwać ją Wrogiem Roku, „uprzejmie, ale stanowczo” odmówiła przyznania nagrody, mówiąc: „Jesteś tak stary, jak się czujesz”.

READ  Fani Cliftonville szybują dzięki wiadomościom o transakcji Luke'a Turnera

19 października gościła grupę miliarderów i technologów na przyjęciu na szczycie inwestycyjnym w zamku Windsor, gdzie spędziła ponad godzinę na nogach.

według czasy„Przed przybyciem gości królowa i jej najbliżsi doradcy uzgodnili tajny znak, który zabierze ją z recepcji, jeśli będzie czuła, że ​​blednie, ale zakodowany znak nie był potrzebny”.

Następnego dnia ta smuga energii dramatycznie zatrzymała się i zgrzytała.

Na początku ogłoszono Nie pojedzie na dwudniową wycieczkę po Irlandii Północnej A na polecenie lekarza minie jeszcze trochę więcej przez kilka tygodni, zanim zostanie ogłoszona królowa Wycofanie się z konferencji klimatycznej Cop26. (To też było tajemniczo Byłem hospitalizowany w tym miesiącu przez nocczyli wydarzenie, w którym pałac próbował ukryć tajemnicę.)

Od tego czasu niemal co miesiąc Jej Wysokość była świadkiem wycofania się przeszłych, niepodlegających negocjacjom wydarzeń.

W listopadzie było Obejrzyj koncert w trumnie W Dzień Pamięci, w grudniu, pojawiła się w kościele wraz z rodziną w Boże Narodzenie, w lutym zakontraktowany covid Kto widział, jak odwołuje doroczne przyjęcie dyplomatyczne w marcu? Wycofany z nabożeństwa w Dniu Wspólnoty Narodów A w kwietniu mam Karol przejmie swoje oficjalne obowiązki w Wielki Czwartek.

Przyjdź w maju, po raz pierwszy od prawie 60 lat, Wasza Wysokość Oddelegował państwowe otwarcie parlamentu na Karola Z księciem Williamem na pomocniku przed ogłoszeniem, że Jej Wysokość nie będzie uczestniczyć w żadnym z przyjęć ogrodowych Pałacu Buckingham.

Gdy rozpoczęły się uroczystości jubileuszowe króla, Jej Wysokość nie była obecna na nabożeństwie dziękczynnym za swoje panowanie u św. Pawła.

Zaledwie w zeszłym tygodniu osiągnęliśmy kolejny ponury kamień milowy, z Królowa nie była ani razu w Royal Ascot Przełamanie 70-letniej passy frekwencji.

Pojawiły się również doniesienia, że ​​Jej Wysokość zrezygnowała z nocnego drinka, już nie jeździ i nie widziano jej na miejscu kierowcy przez większą część roku.

Podobnie jej bardzo tajemnicze problemy zdrowotne wydają się gwałtownie pogarszać.

W październiku zadebiutowała z laską, używała jej tylko w określonych momentach, ale do czerwca tego roku jej „sporadyczne problemy z poruszaniem się” stały się tak duże, że świat widział Jej Wysokość tylko przez 27 minut – jej dni Obchody Platynowego Jubileuszu.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Zgłoś swoje studio i wygraj złoty bilet do programu akceleracyjnego podczas Digital Dragons 2021!

(W 2021 r. kanclerz Rishi Sunak ogłosił, że 49,5 miliona dolarów zostanie przeznaczone na jubileusz, który kosztuje brytyjskich podatników 1,8 miliona dolarów za każdą minutę oglądania królowej na balkonie Pałacu Buckingham.)

Jak sprawy tak szybko się pogorszyły? Jak widzieliśmy królową w ciągu roku jazdy konnej, spacerowania z psami i dowożenia do niej Range Roverów, o których mówi się, że od czasu do czasu jeździ na wózku inwalidzkim? (Na początku tego roku informowano, że Craigowan Lodge, domek na posiadłości Balmoral, w której przebywa dwa razy w roku, jest teraz wyposażony w windę przyjazną dla wózków inwalidzkich.)

Zdjęcie z czwartku pokazuje, że Jej Wysokość wydaje się blednąć na naszych oczach, ale Pałac Buckingham stara się trzymać coraz bardziej zmęczonej linii „nic do zobaczenia”.

Szczerze mówiąc, asystenci są w trudnej sytuacji. Z trudem mogą wyjść i dać prasie ciągły komentarz na temat jej choroby lub podać szczegółowe podsumowanie jakiejkolwiek choroby, która spowodowała jej niedawne anulowanie.

Ponadto Jej Wysokość, jak każdy człowiek, zasługuje na godność i prywatność.

Jak więc dworzanie mogą w pewnym stopniu występować publicznie dla królowej, co oznacza regularne publikowanie portretów władcy, nie wywołując paniki, gdy wydaje się ona wyjątkowo słaba? Jak równoważą potrzeby Jej Królewskiej Mości jako osoby z potrzebami instytucji, której przewodniczy?

Ten obecny model w żaden sposób nie służy monarchii. Jedną z konsekwencji kryzysów księcia Andrzeja i Migesta jest to, że pałac wyglądał po części na tandetny i skryty. Z tego powodu firma po prostu nie może sobie pozwolić na niewłaściwe zajęcie się tą sytuacją.

Ten problem z przechwytywaniem stanie się coraz bardziej palący w miarę upływu czasu, a nieletni muszą przynajmniej znaleźć sposób, aby spróbować zrównoważyć wszystkie te konkurencyjne potrzeby.

Srebrna podszewka jest tutaj? Królowa wydaje się być w świetnym humorze, gdy rozpoczyna się odliczanie do corocznych szkockich wakacji. Ktoś może być podekscytowany, że dostanie więcej łososia.

Daniela Elser jest ekspertem ds. nieruchomości i pisarką z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.