Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Krzysztof Skonieczny uzupełnił polski katalog Brooklyn Zoo

Krzysztof Skonieczny uzupełnił polski katalog Brooklyn Zoo

Drugi film fabularny Krzysztofa Skoniecznego Zoo na Brooklynie Wrocław zakończył harmonogram produkcji.

Schönigsnis (HBO Oślepiony przez światłoNadchodzący film „koncentruje się na utalentowanej nastoletniej łyżwiarce, której życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje romską dziewczynę”.

„Podczas pracy mój wysiłek jest wysoki Zoo na Brooklynie Film powstał w oparciu o koncepcję napisaną i nakręconą tak, jakby wyszła z głowy 17-latka. Zdjęcia były wymagające i intensywne, ale jednocześnie dawały satysfakcję – mam wrażenie, że udało nam się uchwycić wiele prawdziwych emocji i magicznych scen z rzeczywistości. charakterystykę miasta” – powiedział Schoenigsny Cineeuropa.

Choć nazwiska głównych nieprofesjonalnych aktorów są na razie tajemnicą, producenci potwierdzili, że w obsadzie znaleźli się także John Fries, Renata Danswich, Konrad Elrich i zawodowy amerykański łyżwiarz figurowy Tony Trujillo.

„Chcę, aby starsze pokolenie – „Pokolenie X” i Millenialsi – usiadło na widowni, cofnęło się w czasie i zderzyło się z tym, co „Pokolenie Z” obecnie widzi na ekranie. Te trzy grupy wiekowe to nasza grupa docelowa. Każdy, kto ogląda w filmie zobaczymy ich utraconą pierwszą miłość i ich świat. „Chcę, żeby pamiętali pierwszą śmierć, która została wywrócona do góry nogami. Chcę, żeby widzowie zanurzyli się we własnej młodości i przeżyli z nami przygodę – przygodę, jakiej nigdy nie przeżyła chce się wracać” – podsumowuje Schoeniczny.

Według producentów polska część zdjęć dobiegła końca i główne zdjęcia będą teraz kontynuowane w Los Angeles.

Producentami są Olga Bibik i Krzysztof Schonichny (głębokiOFF), a koproducentką Alija Grawan-Jaczyk; Ara Cashishian i Petr Jackl (ZQ Entertainment) również mają zasługi jako producenci. Koproducentami są Dolnośląskie Centrum Filmowe, Canal+ Polska i Juice.

Polski dystrybutor Kino Świd, natomiast FilmNation Entertainment zajmuje się sprzedażą globalną.

Zoo na Brooklynie Jego premiera planowana jest na rok 2024.

READ  W Polsce rozpoczynają się play-offy kobiet Extra Leek