Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry ma pytania dotyczące planów wydania kolejnej książki | Królewski | Aktualności

Królewski ekspert Neil Sean powiedział na swoim kanale YouTube, że w związku z obchodami platynowego jubileuszu królowej połączonymi z wydaniem wspomnień księcia Harry’ego, książę Sussex będzie musiał „być aktywny” i „coś zrobić”, aby jego książka znalazła się na półkach ręce fanów.

Pojawia się, gdy książę Sussex publikuje intymne wspomnienia ze swojego życia w 2022 roku.

Przysiągł, że książka będzie „absolutnie dokładna i uczciwa” i podzieli się „ostatecznym opisem” jego „doświadczeń, przygód, strat i lekcji życia”.

Ale przed premierą książki, zaplanowaną na koniec 2022 roku, Sean twierdził, że wydawcy Penguin Random House prawdopodobnie spodziewają się „dużej uwagi mediów” w celu promowania pamiętnika.

W rezultacie pan Sean spekulował, że Prince może mieć kilka możliwości zwiększenia zainteresowania jego książką, w tym występy telewizyjne.

Tylko w Meghan i Harry oddają cześć „ikonie sprawiedliwości rasowej” Desmondowi Tutu

Królewski ekspert twierdzi, że jedną z opcji, jakie książę Harry może mieć, jest pojawienie się „tylko na jedną noc” w „Late, Late Show” Jamesa Cordena jako gościnny prezenter.

Pan Sean zasugerował, że takie pojawienie się „byłoby świetnym sposobem na sprzedanie tej książki” amerykańskiej publiczności.

Twierdził również, że to „całkowicie ma sens”, biorąc pod uwagę poprzedni występ księcia Harry’ego w serialu, gdy duet podróżował po Los Angeles w autobusie z otwartym dachem.

Sean podkreślił, że koncepcja gościnnych prezenterów nie jest niczym niezwykłym, a Niall Horan z boysbandu One Direction współprowadzi program wraz z Cordenem w 2020 roku, co było wielkim hitem wśród fanów.

CZYTAJ WIĘCEJ „Wiele problemów” Harry’ego i Charlesa można uratować przed wydaniem książki Prince’a – zarzut

W wywiadzie na początku tego roku książę Harry powiedział, że jest „podekscytowany tym, że ludzie czytają relację z pierwszej ręki z mojego życia”.

Podobno pracował nad pamiętnikiem od około roku i dotyczyć będzie aspektów jego życia, które chciałby skierować do opinii publicznej.

READ  Gwiazda Big Brother, Telly Whitfield, ujawnia trwałe blizny po nieudanym liftingu TikTok

Książę Sussex połączy siły z pisarzem duchów JR Moringerem, aby napisać książkę i mówi, że dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Książę dodał, że był „podekscytowany tym, że ludzie czytają relację z pierwszej ręki z mojego życia”.