Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry zwrócił się o zrzeczenie się tytułów królewskich, na czele których stanęła Lady Colin Campbell

Ponad 20 000 osób podpisało petycję, żądając od księcia Harry’ego rezygnacji z królewskich tytułów.

Dzieje się tak po tym, jak Lady Colin Campbell zaatakowała księcia Sussex – i powiedział, że powinien sam zwrócić się do królowej i poprosić ją o „zawieszenie”.

Dzieje się tak po tym, jak Harry i Meghan ogłosili, że na początku tego roku na stałe ustąpią ze swoich starszych członków rodziny królewskiej.

Lady C., wybitna krytyka pary, powiedziała, że ​​prośba Harry’ego o zawieszenie jego tytułów byłaby „słuszna”.

Powiedziała Daily Star: „Rozmawiałem z ludźmi, wieloma ludźmi, którzy uważają, że to właściwa decyzja i jest to rozwiązanie.

To hojne rozwiązanie dla wszystkich zaangażowanych. Nie poniżaj nikogo i chroń wszystkich. Uważam, że jest to humanitarny sposób rozwiązania bardzo niefortunnej sytuacji ”.

Powiedziała, że ​​Harry i Meghan nadal mogliby „sprzedawać swoje znaki towarowe” bez ich tytułów.

„Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ uwalnia Harry’ego, dzięki czemu może sobie pozwolić bez konsekwencji i bez szkody dla królewskiego establishmentu dla narodu brytyjskiego, Brytyjczyków i dla nich samych” – powiedziała C.

„Więc z tego punktu widzenia wyzwala go i jest na tyle dorosły, że nie potrzebuje tytułu królewskiego, zdał to i nie potrzebuje ich, są to kajdany, z których może się zrezygnować.

„On ich nie potrzebuje – jest teraz dla nich za duży”.

W filmie przesłanym na YouTube, pani C. powiedziała, że ​​para może być „niebezpieczna” dla rodziny królewskiej.

„Szybko rozwijają dwie szkoły myślenia” – powiedziała.

Związane z: Tajna wiadomość w wyglądzie Kate

“ Jednym z nich jest to, że są niebezpieczni dla korony, a drugim jest to, że są tak impulsywni, tak niegrzeczni, tak wulgarni, tak pospolicie, tak oczywiste i tak sztuczne, że za każdym razem, gdy otwierają usta, robią sobie wrogów i są doskonałe żetony za dobre zachowanie wszystkich innych członków rodziny królewskiej.

READ  Sweet Tooth: Czy na Netflix będzie sezon 2?

„Jury nie zgadza się, ale zobaczymy”.

Pierce Morgan Powiedział również, że książę Harry i Meghan Markle powinni zostać pozbawieni swoich królewskich tytułów, „aby zniszczyć fundację i spowodować wiele szkód”.

Rozmawiając o parze królewskiej, ulubieniec telewizji Harry i Meghan potępili Harry’ego i Meghan za „uzbrojenie” zdrowia psychicznego i rasizmu – dodając, że „jest to hipokryzją, gdy zarabia się setki milionów ich królewskich tytułów”.

„Myślę, że powinni zostać pozbawieni tytułów, ponieważ łamią instytucję i wyrządzają wiele szkód w Rzeczypospolitej, gdzie wiele krajów uważa ten rasizm za nonsens” – wyjaśnił.

Stali się największymi ofiarami na świecie w środku pandemii. To jest żałosne. Harry musi dorosnąć. “

Związane z: Oprah podejrzewa twierdzenia Harry’ego

Pomocnicy króla podobno chcą, aby książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali ze swoich tytułów po „haniebnej” krytyce umiejętności Karola i Filipa w zakresie wychowywania dzieci.

Nastąpiło to po tym, jak książę Sussex zasugerował, że tak Zawiódł jego ojciec Po tym, jak stwierdził, że od dzieciństwa przetransportował Archiego i Megan do Stanów Zjednoczonych, aby „przerwać cykl” „bólu genetycznego”.

– powiedzieli starsi ludzie z dworu Poczta w niedzielę Atak księcia wywołał w pałacu poczucie „oszołomienia i zdrady”.

Książę Harry Serial dokumentalny Z Oprah Winfrey wydaną na początku tego miesiąca na Apple TV.

Harry wcześniej twierdził, że miał do czynienia z Netflixem i Spotify po ujawnieniu Oprah, że tak jest skaleczenie Rodzina królewska po Megxicie.

Megan i Harry podpisali dwie ogromne umowy – podobno jedna z Netflix jest warta 100 milionów funtów (183 miliony AUD), a druga ze Spotify, o wartości około 30 milionów funtów (55 milionów dolarów).

Rozmawiając z Oprah na temat umowy dotyczącej transmisji, Harry powiedział: „Nie mieliśmy planu.

„To właśnie zasugerował ktoś inny, kiedy moja rodzina dosłownie odciąła się finansowo, a ja musiałem wziąć za nas zabezpieczenie”.

READ  Discover the world ogłasza zmianę w przywództwie Kanady

Książę Harry powiedział, że jego ojciec, książę Karol, od jakiegoś czasu przestał odpowiadać na swoje telefony i że został odcięty na początku 2020 roku.

Powiedział: „Mam to, co zostawiła mi mama, a bez tego nie bylibyśmy w stanie tego zrobić”.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany słońce Przedruk za zgodą